منو سایت

TikTok در حال آزمایش یک دکمه دوست نداشتن خصوصی برای نظرات است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TikTok در حال آزمایش یک دکمه دوست نداشتن خصوصی برای نظرات است

TikTok امروز اعلام کرد که آزمایش راهی را برای کاربران برای شناسایی نظراتی که آنها را نامناسب یا نامناسب می‌دانند آغاز کرده است. پس از اعلام این خبر، این شرکت به TechCrunch تأیید کرد که کاربرانی که بخشی از این آزمایش هستند، می‌توانند این نوع نظر را از طریق یک دکمه دوست نداشتن خصوصی علامت‌گذاری کنند. ویژگی جدید در حال حاضر در مناطق منتخب به استثنای ایالات متحده در حال آزمایش است.

هنگامی که یک کاربر نظری را دوست نداشته باشد، عمومی نخواهد بود و به نظر دهندگان اطلاع داده نمی شود که نظر آنها پسند نشده است. مفسران و سایر کاربران نیز نمی توانند ببینند که یک نظر چند بار لایک شده است.

TikTok گفت که این دکمه را راهی برای کاربران می‌بیند تا نظراتی را که ممکن است هرزنامه باشند یا در زمینه ویدیویی که در آن پست شده‌اند، منطقی نباشند علامت‌گذاری کنند. این شرکت توضیح داد که دکمه دوست نداشتن به عنوان راهی برای گزارش نظرات تلقی نمی شود و کاربران باید از فرآیند استاندارد برای گزارش نظرات در مورد آزار و اذیت، سخنان نفرت انگیز، آزار و اذیت و غیره استفاده کنند.

این شرکت در یک پست وبلاگی درباره آزمایش جدید گفت: “ما آزمایش راهی را آغاز کرده ایم که به افراد اجازه می دهد نظراتی را که فکر می کنند نامناسب یا نامناسب هستند شناسایی کنند.” “این بازخورد از جامعه به مجموعه عواملی اضافه می کند که ما قبلاً برای به روز نگه داشتن بخش نظرات و مکانی برای تعامل واقعی استفاده می کنیم.”

این شرکت از به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد رابط کاربری دکمه دوست نداشتن خودداری کرد.

به نظر می رسد TikTok حداقل چند ماه است که به عنوان مشاور رسانه های اجتماعی در حال توسعه دکمه دوست نداشتن بوده است مت ناوار اولین بار در اوایل سال جاری در ژانویه متوجه این ویژگی شد.

انواع دکمه های دوست نداشتن در چندین پلت فرم دیجیتال موجود است. یوتیوب یک دکمه کوچک برای نظرات ارائه می دهد، اما تعداد نپسندیدن ها خصوصی است. از طرف دیگر، Reddit یک دکمه رأی منفی مشابه برای نظرات ارائه می دهد، اما تعداد کل آرای موافق و منفی عمومی است. علاوه بر این، توییتر در حال آزمایش یک دکمه خصوصی رای منفی برای پاسخ‌های توییت است.

همراه با دکمه جدید دوست نداشتن خصوصی، TikTok شروع به آزمایش یادآورهایی می کند که کاربران را به فیلتر کردن نظرات برنامه و مسدود کردن و حذف گروهی راهنمایی می کند. یادآوری ها به کاربرانی که ویدیوهای آنها نظرات منفی زیادی دریافت می کند نشان داده می شود. TikTok این ویژگی را آزمایش می کند و بر اساس نتیجه آزمایش تصمیم می گیرد که آیا آن را در هفته های آینده به طور کامل منتشر کند یا خیر.

اگر این ویژگی به طور کامل اجرا شود، به ابزارهای سازنده TikTok موجود می‌پیوندد، مانند گزینه فیلتر کردن همه نظرات برای بازبینی دستی یا فیلتر کردن نظراتی که شامل کلمات کلیدی انتخاب شده‌اند. کاربران همچنین می توانند انتخاب کنند که چه کسی می تواند در مورد محتوای آنها نظر دهد. برای مثال، می‌توانید انتخاب کنید که به همه افراد حاضر در پلتفرم اجازه دهید نظر بدهند، فقط افرادی که آنها را دنبال می‌کنید یا اصلاً هیچ‌کس.