منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • TikTok ویژگی تاریخچه تماشا را آزمایش می‌کند تا کشف ویدیوهای گمشده را آسان‌تر کند

TikTok ویژگی تاریخچه تماشا را آزمایش می‌کند تا کشف ویدیوهای گمشده را آسان‌تر کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TikTok ویژگی تاریخچه تماشا را آزمایش می‌کند تا کشف ویدیوهای گمشده را آسان‌تر کند

TikTok در حال آزمایش یک ویژگی جدید Watch History با برخی از کاربران است تا به آن‌ها اجازه دهد ویدیوهایی را که در صفحه درباره شما ظاهر شده‌اند و فرصت ذخیره کردن آن‌ها را نداشته‌اند پیدا کنند. با توجه به جریان مداوم محتوا در TikTok، به‌روزرسانی تصادفی صفحه «درباره شما» و از دست دادن یک ویدیو قبل از اینکه بتوانید «لایک» کنید، این یک مشکل رایج برای کاربران است. به نظر می رسد که TikTok با افزودن این ویژگی احتمالی سعی در حل این مشکل دارد.

TikTok در پاسخ به این سوال که آیا شرکت قصد دارد آزمایش را گسترش دهد و این ویژگی را برای کاربران بیشتری راه‌اندازی کند، TikTok در ایمیلی به TechCrunch گفت که در حال حاضر دیگر چیزی برای اشتراک‌گذاری آزمایش وجود ندارد.

یکی از سخنگویان TikTok در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر به TechCrunch گفت: «ما همیشه به راه‌های جدیدی برای ارزش بخشیدن به جامعه خود و غنی‌سازی تجربه TikTok فکر می‌کنیم.

کاربر توییتر حمود اکه اغلب ویژگی‌هایی را که در حال حاضر توسط پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی آزمایش می‌شوند فاش می‌کند، ابتدا متوجه این ویژگی شد که سپس توسط مشاور رسانه‌های اجتماعی برجسته شد. مت ناوار. اسکرین شات های ارسال شده توسط Hammod Oh و دیگران کاربران نشان می‌دهند که سابقه مشاهده کاربر از TikTok در بخش «محتوا و فعالیت» تنظیمات برنامه در دسترس خواهد بود.

این آزمایش در حالی انجام می شود که برخی از کاربران TikTok راه حل هایی برای کمک به یافتن ویدیوهای گم شده پیدا کرده اند. در اوایل سال جاری، کاربر TikTok rachforaday ویدیویی را منتشر کرد که کاربران را در فرآیند کشف ویدیوی گمشده در این پلتفرم راهنمایی می‌کند. این ویدیو به کاربران دستور می دهد که به صفحه Discover بروند، روی جستجو کلیک کنند، یک ستاره وارد کنند، به برگه فیلترهای جستجو رفته و دکمه «ویدیوهای تماشا شده» را تغییر دهند. پس از کلیک بر روی Apply، فهرستی از ویدیوهایی را که در هفت روز گذشته تماشا کرده‌اید دریافت خواهید کرد. از آن زمان، این ویدیو محبوبیت زیادی به دست آورده است و بیش از 32 میلیون بار دیده شده و بیش از 5.5 میلیون لایک دارد.

این روش تنها راهی نیست که کاربران ویدیوهای گم شده را در TikTok کشف کرده اند. راه حل دیگری کاربران را از طریق فرآیند دانلود تمام داده هایشان از برنامه دسترسی به فایل فشرده، که «سابقه مرور ویدیویی» آنها را نشان می دهد، راهنمایی می کند.

ویژگی تاریخچه تماشای TikTok باید روند یافتن ویدیوهای گمشده را بسیار ساده‌تر کند و نیاز به این راه‌حل‌ها را از بین ببرد.