منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • TikTok یک برگه جدید “دوستان” را برای کاربران بیشتر معرفی می کند و جایگزین تب “کشف” فعلی می شود.

TikTok یک برگه جدید “دوستان” را برای کاربران بیشتر معرفی می کند و جایگزین تب “کشف” فعلی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TikTok یک برگه جدید "دوستان" را برای کاربران بیشتر معرفی می کند و جایگزین تب "کشف" فعلی می شود.

این TikTok است متحرک یک برگه جدید دوستان، که جایگزین تب Discovery در منوی پایین برنامه می شود. این شرکت می‌گوید بخش جدید در هفته‌های آینده برای افراد بیشتری منتشر می‌شود و به کاربران پلتفرم اجازه می‌دهد محتوای افرادی را که با آنها در ارتباط هستند پیدا کنند. TikTok جزئیات بیشتری در مورد این نسخه ارائه نکرد و همچنین نگفت که آیا در آینده به همه کاربران خواهد رسید یا خیر.

همانطور که به جشن گرفتن انجمن و خلاقیت ادامه می‌دهیم، در هفته‌های آتی بخش «دوستان» را برای افراد بیشتری ارائه می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد به راحتی محتوای افرادی را که به آنها متصل هستید پیدا کنید و از آن لذت ببرید، بنابراین می‌توانید راه‌های بیشتری را برای داشتن انتخاب کنید. سرگرمی در TikTok، این شرکت توییت کرد.

اسکرین شات ارسال شده توسط TikTok به همراه این توییت نشان می دهد که کاربران پس از کلیک بر روی برگه Friends بنری با عنوان “تماشا به ویدیوهای دوستان خود” مشاهده خواهند کرد. اگر با دوستان خود در برنامه ارتباط برقرار کرده باشید، محتوای آنها را در صفحه مشاهده خواهید کرد. اگر اینطور نیستید، TikTok به شما پیشنهاد می‌کند از طریق مخاطبین خود با دوستان خود ارتباط برقرار کنید یا با دوستان خود در فیس بوک ارتباط برقرار کنید. این صفحه همچنین حساب‌هایی را از افرادی که ممکن است بشناسید ارائه می‌کند و یک دکمه پیگیری را در کنار هر نام نشان می‌دهد.

مشاور شبکه های اجتماعی مت ناوار اولین بار ماه گذشته متوجه تب جدید شد و اشاره کرد که جایگزین تب Discover خواهد شد. یک حرکت جالب برای TikTok جایگزینی بخش Discover است که محتوای متنوعی از جمله هشتگ‌ها و ویدیوهای فعلی را به کاربران نشان می‌دهد. بخش Discover همچنین شامل یک نوار جستجو است که به شما امکان می دهد محتوای خاصی را جستجو کنید. شایان ذکر است که یک نماد جستجو نیز در سمت راست بالای صفحه اصلی وجود دارد که می توان از آن برای جستجوی ویدیوهای خاص استفاده کرد و همچنین جستجوهای خاصی را بر اساس فعالیت و جستجوهای قبلی شما ارائه می دهد.

تصمیم TikTok برای بازنشستگی از بخش Discover جالب است و نشان می دهد که به دنبال ارائه روشی جدید برای توصیه محتوا بر اساس دوستی های واقعی شما است. به نظر می رسد از برخی جهات حرکت خاصی باشد، به خصوص که TikTok قبلاً یک بخش “دنبال کردن” دارد که تمام محتوای افرادی را که در برنامه دنبال می کنید نشان می دهد که ممکن است شامل دوستان شما نیز باشد.

بخش جدید راهی برای TikTok است که فراتر از بخش بعدی رفته و خود را به عنوان یک برنامه بین فردی بیشتر معرفی کند، برخلاف سایتی که به سادگی ویدیوهای ویروسی و محبوب را برجسته می کند. به نظر می‌رسد این شرکت این کشف جدید محتوای شخصی را بر ویدیوهای فعلی که از طریق بخش Discover مشاهده می‌شوند، اولویت می‌دهد، که به هر حال ممکن است در چرخش صفحه درباره شما ظاهر شده باشند.

TikTok در چند ماه گذشته تغییراتی در برنامه خود ایجاد کرده است و اخیراً راهی را برای کاربران معرفی کرده است تا ببینند چه کسی نمایه خود را مشاهده کرده است. این ویژگی فقط برای کاربران بالای 16 سال که کمتر از 5000 فالوور دارند در دسترس است. اگر این ویژگی را دارید، هنگامی که به نمایه خود نگاه می کنید، نماد چشمی را در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. اگر روی آن کلیک کنید، خواهید دید که چه کسی نمایه شما را در 30 روز گذشته مشاهده کرده است.

چگونه ببینید چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است