منو سایت

“Trivia Quest” تعاملی نتفلیکس بسیار کمتر از “Bandersnatch” ترسناک خواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
"Trivia Quest" تعاملی نتفلیکس بسیار کمتر از "Bandersnatch" ترسناک خواهد بود.

نتفلیکس امروز با معرفی Trivia Quest، مجموعه‌ای از آزمون‌های متحرک که در اول آوریل عرضه می‌شود، محتوای تعاملی خود را دو برابر می‌کند. دانیل کالین و وین روبینو از ساندی ساس پروداکشنز مجموعه‌ای از قسمت‌ها را ساخته‌اند که هر روز در ماه آوریل منتشر می‌شود و بینندگان را با ۲۴ سوال در روز نظرسنجی می‌کنند.

تصادفی نیست که نتفلیکس در زمانی که هنوز نتایج Wordle خود را هر روز صبح منتشر می کنیم یا زمانی که نماد مطلق امی اشنایدر رکوردها را می شکند و «خطر!» را به یک تلویزیون مقصد تبدیل می کند، یک بازی روزانه با حقایق جالب ایجاد می کند. بنابراین نتفلیکس مجوز بازی Trivia Crack از ethermax را برای توسعه Trivia Quest صادر کرد.

یک نمایش چیزهای بی اهمیت روزانه تنها در صورتی می تواند ویروسی شود که مردم به اندازه کافی به بازی هر روز علاقه داشته باشند. تریلر «Trivia Quest» را نسبتاً جوان به نظر می‌رساند، اما بازی سؤالات «استاندارد» و «سخت» خواهد داشت – و باید اعتراف کنیم که پاسخ سؤال «آواتار» در تریلر را نمی‌دانستیم. همچنین یک سوال در مورد Nintendo Wii در تریلر وجود دارد و صادقانه بگویم که کدام کودک می داند Wii چیست؟

«آینه سیاه: Bandersnatch» پیشرفتی برای محتوای تعاملی در نتفلیکس بود، اما تقریباً چهار سال از انتشار آن می‌گذرد. همانطور که نتفلیکس بیشتر روی بازی سرمایه گذاری می کند – شکل دیگری از محتوای تعاملی – به نظر می رسد منافع این شرکت به سمت توسعه یک موفقیت تعاملی دیگر تغییر می کند.

سازندگان «آینه سیاه» تنها هفته گذشته انیمیشن «گربه سارق» را در نتفلیکس منتشر کردند. با حرکت در میان سؤالات کنجکاو، بیننده به گربه ی مزخرف کمک می کند تا دزدکی از کنار بادام زمینی، توله سگ امنیتی (اسامی شگفت انگیز در اینجا) بگذرد تا عکسی را بدزدد.

با وجود موفقیت بزرگ نمایش های اصلی مانند “بازی ماهی مرکب” و “اختراع آنا”، نتفلیکس چندان داغ نیست. در سال 2021، این شرکت کمترین رشد مشترک خود را از سال 2015 داشت و پس از ارائه پیش بینی های متوسط ​​به سرمایه گذاران، سهام آن سقوط کرد. این تا حدودی به دلیل این واقعیت است که رقبای دیزنی (که مالک Disney +، Hulu و ESPN است) و HBO Max همچنان در حال رشد هستند و رهبری طولانی مدت نتفلیکس را تهدید می کنند. بنابراین بازی ها و محتوای تعاملی بخش بزرگی از استراتژی آینده نتفلیکس هستند.

گرگ پیترز، مدیر عامل نتفلیکس، در حالی که این شرکت از نتایج سه ماهه گذشته خود رونمایی کرد، گفت: “ما برای صدور مجوز، دسترسی به یک آدرس IP عالی برای بازی هایی که مردم آن را می شناسند، آماده هستیم.” «فکر می‌کنم سال آینده شاهد برخی از این اتفاقات باشید.

نتفلیکس نیز اخیرا استودیوی بازی سازی Night School را خریداری کرده و بازی هایی را بر اساس IP خودش توسعه داده است. سپس، همین دیروز، این شرکت Next Games، ناشر Stranger Things و Walking Dead را به مبلغ 72 میلیون دلار خریداری کرد. بسته به نحوه عملکرد Cat Burglar و Trivia Quest، ممکن است در ماه های آینده شاهد محتوای تعاملی بیشتری باشیم.

نتفلیکس بازی های بعدی را در فنلاند، ناشر Stranger Things و Walking Dead به قیمت 72 میلیون دلار خریداری کرد.

نتفلیکس کمترین رشد مشترک خود را از سال 2015 به ثبت رساند