منو سایت

Tumblr ویژگی نکات خود را برای فعال کردن نکات در سطح وبلاگ گسترش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Tumblr ویژگی نکات خود را برای فعال کردن نکات در سطح وبلاگ گسترش می دهد

این شرکت روز چهارشنبه گفت Tumblr در حال گسترش ویژگی مشاوره خود با ارائه نکاتی در سطح وبلاگ برای iOS و برنامه های وب خود است. این شرکت ماه گذشته ویژگی مشاوره خود را راه اندازی کرد و به کاربران اجازه داد نکاتی را برای نشریات بگذارند. برنامه افزودنی امروز به کاربران امکان می دهد نکاتی را در وبلاگ ها بگذارند. Tumblr می‌گوید این برنامه افزودنی برای سازندگان مفید خواهد بود زیرا نکاتی را در سطح وبلاگ بدون گره زدن تابلو به یک پست خاص امکان‌پذیر می‌کند.

اکنون می توانید نکات مربوط به وبلاگ خود را در نمایه یا نمای وبلاگ خود فعال کنید. پس از ثبت نام برای یک نکته، یک دکمه نکته در سرصفحه نمای وبلاگ شما در دسترس خواهد بود. برای انعام برای وبلاگ در وب، می‌توانید دکمه «نکته» را انتخاب کنید و میزان کمک مالی خود را انتخاب کنید. در برنامه iOS، می‌توانید دکمه «پشتیبانی» را برای ارسال مشاوره انتخاب کنید. Tumblr می گوید که به زودی در حال کار بر روی افزودن ویژگی نکته در سطح وبلاگ به برنامه اندروید خود است.

هنگامی که کاربران به یک سازنده انعام می دهند، می توانند یادداشتی را برای آن نکته ارسال کنند. نکات ناشناس مجاز است، اما در این حالت فرستنده نمی تواند پیامی بگذارد. کاربران می توانند نکاتی را تا سقف 100 دلار برای هر کدام ارسال کنند.

Tumblr این پرداخت ها را کاهش نمی دهد، اما هزینه های استاندارد کارت اعتباری اعمال می شود (2.9٪ + 0.30 دلار). این شرکت قبلاً به TechCrunch گفته بود که برای تسهیل مشاوره تلفن همراه به سیستم‌های صورت‌حساب داخلی اپل و گوگل متکی نخواهد بود، به این معنی که سازندگان 30 درصد هزینه اضافی را از دست نخواهند داد.

عملکرد این شرکت مشاوره به دنبال راه اندازی Post + در پاییز گذشته است که به کاربران امکان می دهد برای دسترسی به انتشارات انحصاری هزینه ماهانه دریافت کنند. این پست با آغوش باز در پلتفرم مورد استقبال قرار نگرفت، زیرا برخی از کاربران Tumblr به TechCrunch گفتند که ویژگی مشاوره jar را به ویژگی اشتراک ترجیح می دهند. به نظر می رسد تامبلر بازخورد سازندگان را گرفت و در نهایت نکات Tumblr را راه اندازی کرد.

Tumblr در میان چندین پلتفرم دیگر است که ویژگی‌های مشاوره را ارائه می‌کند تا به کاربران امکان می‌دهد پرداخت‌های یک‌باره را برای سازندگان ارسال کنند. در ماه مه گذشته، توییتر یک ویژگی نکته را راه اندازی کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا با چند ضربه سریع به سازندگان انعام دهند. علاوه بر این، TikTok آزمایش یک ویژگی جدید را در این برنامه در ماه اکتبر آغاز کرد. این ویژگی به سازندگان اجازه می‌دهد از طرفداران خارج از پخش زنده TikTok پول بپذیرند، جایی که هدیه دادن قبلاً پشتیبانی می‌شود.

Tumblr در حال راه اندازی یک ویژگی نکات برای کمک به وبلاگ نویسان برای کسب درآمد است