منو سایت

Tumblr گفت 420 Blaze it (اما به معنای واقعی کلمه)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Tumblr گفت 420 Blaze it (اما به معنای واقعی کلمه)

دیروز Tumblr Tumblr Blaze را برای تمامی کاربران بالای 18 سال در ایالات متحده منتشر کرد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد محتوای خود را به همان روشی که می توانید یک توییت یا پست فیس بوک را در این پلتفرم های مربوطه افزایش دهید، تبلیغ کنند – هزینه ای بین 10 تا 150 دلار می پردازید و تقریباً بین 2500 تا 50000 نمایش در پست خود دریافت می کنید.

اما وقتی یک ویژگی به نام Blaze را اجرا می کنید، به معنای واقعی کلمه یک روز قبل از 4/20، باید با 4/20 شوخی کنید. امروزه به تنهایی، Tumblr به کاربران اجازه می دهد تا با ارائه قیمت Blaze 4.20 دلار (خوب)، 54.20 دلار، نه چندان خنده دار، یک برداشت واضح برای پول، آخرین تجربه درآمدزایی خود را از سایت به اصطلاح “جهنم” امتحان کنند. 420.00 دلار (چه کسی این کار را انجام می دهد؟).

قیمت وبلاگ Tumblr Blaze

اعتبار تصویر: وبلاگ Tumblr

طبق گفته Tumblr، بیش از 48 درصد از کاربران آن نسل Z هستند و اگر می‌خواهید به مخاطبان جوان پاسخ دهید، باید بدانید که آنها چه چیزهایی را خنده‌دار می‌دانند. این شرکت به تازگی یک جوک موفق اول آوریل سخت پوستان را ساخته بود، اما Tumblr نمی خواست تا زمانی که در راه بود تسلیم شود. آیا Gen Z جوک های 4/20 را خنده دار می داند؟ نمی دانم، من یک هزاره هستم.

از 420 جوک که بگذریم، Tumblr Blaze در واقع می تواند از شبکه های اجتماعی درآمد کسب کند. از قضا، شما نمی توانید چیزی را با Post +، محصول بحث برانگیز اشتراک دیوار پولی Tumblr، پست کنید. اما از قضا می توانید Blaze (lol) پست کنید. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که اکثر تامبل‌رایت‌ها فقط از ویژگی بابونه استفاده می‌کنند، مانند این مردی که دلارهای واقعی را خرج کرد تا مردم پاراگراف‌های آغازین اثر پیشگامانه فن-فانتزی My Immortal را ببینند. اما پرداخت، پرداخت است، پس چه کسی اهمیت می دهد؟

اسکرین شات از پست Tumblr Blaze حمایت شده

اعتبار تصویر: Tumblr، اسکرین شات گرفته شده از TechCrunch

تنها در سال گذشته، Tumblr سعی کرده است با پرداخت هزینه برای گشت و گذار بدون تبلیغات (پست های حمایت شده برای این کاربران ظاهر نمی شود)، یک محصول اشتراک و مقداری نکات، درآمد کسب کند و برخی از اولین ویژگی های پولی در این وبلاگ طولانی مدت را نشان می دهد. سایت. و علی‌رغم نگاه‌های نوستالژیک به تامبلر از فروشگاه‌هایی مانند نیویورکر و آتلانتیک، این پلتفرم پس از ممنوعیت سرنوشت‌ساز پورن در اواخر سال ۲۰۱۸ نتوانست به طور قابل توجهی پایگاه کاربران خود را افزایش دهد.

طبق گزارش شرکت تحلیلی Similarweb، تامبلر از تابستان گذشته افزایش قابل توجهی در بازدید ماهانه از رایانه های موبایل و دسکتاپ در سراسر جهان نداشته است. در این بازه زمانی، بیشترین تعداد بازدید ماهانه در حدود 327 میلیون در جولای 2021 بود، در حالی که کمترین تعداد بازدید ماهانه 270 میلیون در فوریه 2022 بود. در جولای 2018، قبل از ممنوعیت پورن، Tumblr نزدیک به 600000 بازدید داشت. یک ماه.

Tumblr همچنین افزایش قابل توجهی در دانلود در اپلیکیشن موبایل نداشته است. شرکت تجزیه و تحلیل اپلیکیشن SensorTower به TechCrunch گفت که پذیرش اپلیکیشن موبایل Tumblr امسال نیز روند نزولی دارد. در سال 2021، این برنامه 8.8 میلیون نصب را ثبت کرد که 25 درصد نسبت به سال قبل از 11.8 میلیون نصب در سال 2020 کاهش داشت.

مشکلات در بهشت ​​طرفداران: کاربران Tumblr به اشتراک بتا حمله می کنند

اگر ماهانه 4.99 دلار به Tumblr بدهید، دیگر نیازی به دیدن تبلیغات نخواهید داشت