منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • TuneIn خدمات اشتراک پولی خود را به تمام دستگاه های دارای الکسا آمازون ارائه می دهد

TuneIn خدمات اشتراک پولی خود را به تمام دستگاه های دارای الکسا آمازون ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TuneIn خدمات اشتراک پولی خود را به تمام دستگاه های دارای الکسا آمازون ارائه می دهد

TuneIn امروز اعلام کرد که سرویس اشتراک TuneIn Premium خود را در تمام دستگاه هایی که از Amazon Alexa پشتیبانی می کنند معرفی می کند. کاربران اکنون به محتوای TuneIn Premium که شامل ورزش های زنده، اخبار بدون آگهی و موسیقی بدون آگهی از دستگاه های دارای الکسا است دسترسی دارند. با گفتن «الکسا، به ورزش گوش کن» می‌توانید به MLB، NHL و بازی‌های ورزشی دانشگاه گوش دهید.

کاربران چندین سال است که می‌توانند به محتوای منظم TuneIn در دستگاه‌های دارای الکسا گوش دهند، بنابراین افزودن سرویس درجه یک شرکت به دستگاه‌ها یک برنامه افزودنی است.

TuneIn Premium ماهانه 9.99 دلار هزینه دارد، اما آمازون و TuneIn به کاربران جدید یک آزمایش سه ماهه رایگان ارائه می دهند.. همراه با بازی‌های فوتبال و بسکتبال زنده NFL، NHL و کالج، TuneIn Premium دارای بیش از ۶۰۰ ایستگاه موسیقی بدون آگهی و تجربه‌ای بدون بنر است. خدمات اشتراک در حال حاضر در بیش از 100 کشور در دسترس است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، ریچارد استرن، مدیرعامل TuneIn گفت که اعلام امروز تنها یکی از “تحولات بسیاری” است که این شرکت در محدوده محصولات خود در فضای دستگاه های خانه هوشمند برنامه ریزی کرده است.

هدف TuneIn این است که در هر جایی که گوش دادن انجام می شود باشد. با راه اندازی TuneIn Premium الکسا، ما این ماموریت را انجام می دهیم و به مشتریان TuneIn و Alexa امکان دسترسی آسان به کاتالوگ گسترده ای از محتوای ممتاز را می دهیم تا آنها را به خوبی آگاه و سرگرم نگه داریم. این تنها یکی از بسیاری از پیشرفت‌هایی است که ما در محدوده محصولات خود در فضای خانه هوشمند داریم که به آینده نگاه می‌کنیم. از طریق این همکاری با الکسا، شنوندگان می توانند به راحتی به برنامه ها و ایستگاه های TuneIn Premium مورد علاقه خود با یک فرمان صوتی ساده گوش دهند.