Twitter Circle، ویژگی مشابه Close Friends در حال آزمایش است

Twitter Circle، ویژگی مشابه Close Friends در حال آزمایش است

Twitter Circle با تبدیل اپلیکیشن به Close Friends، مشابه اینستاگرام، سرانجام در حال آزمایش است. این ویژگی به‌عنوان یکی از به‌روزرسانی‌های بالقوه محصول در ماه ژوئیه آزار داده شد و ماه گذشته به دلیل یک خطا به صورت زنده در سایت ظاهر شد. اکنون تعداد کمی از کاربران می توانند با 150 دوست نزدیک خود نامه بنویسند زیرا این ویژگی وارد مرحله آزمایش زنده می شود.

اعتبار تصویر: اسکرین شات توسط TechCrunch

توییتر می گوید این ویژگی در مراحل اولیه است، بنابراین فقط برخی از کاربران به آن دسترسی دارند. حتی اگر خودتان نتوانید در توییتر دایره بسازید، البته تا زمانی که در حلقه آنها باشید، می توانید توییت های کاربرانی را ببینید که این ویژگی را دارند. هنگامی که حلقه خود را ایجاد می کنید، توییتر توصیه می کند که شرکای متقابلی را که اغلب با آنها تعامل دارید اضافه کنید (این افراد احتمالاً دوستان نزدیکی هستند). می توانید افرادی را اضافه کنید که شما را فالو نمی کنند، اما احتمالاً توییت شما را نخواهند دید زیرا … شما را دنبال نمی کنند.

وقتی به توییتی که شخصی به حلقه خود ارسال کرده پاسخ می دهید، سایر اعضای حلقه می توانند پاسخ شما را ببینند و با آن تعامل داشته باشند (مگر اینکه خصوصی نباشید).

وقتی افرادی را از حلقه توییتر خود اضافه یا حذف می کنید، آنها نمی دانند، بنابراین نگران ارسال تصادفی اعلان های ناخوشایند نباشید. برخلاف حلقه‌های +Google (RIP)، شما فقط یک حلقه دریافت می‌کنید، بنابراین هدف خود را عاقلانه انتخاب کنید.

برای توییت کردن در حلقه خود، هنگام توییت کردن، روی بیضی بالای کادر متن کلیک کنید، سپس مخاطبان خود را از «همه» به «حلقه توییتر» تغییر دهید، همانطور که در یک انجمن توییت می‌کنید.

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که ایلان ماسک متوجه شده باشد که مقررات SEC برای توییت های حلقه توییتر نیز اعمال می شود.

پیچیدگی توییتر برای داستان دوستان نزدیک ممکن است به زودی آغاز شود