منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Unacademy به کارمندان می‌گوید برای «زنده ماندن در زمستان» به هر قیمتی روی مقرون به صرفه بودن تمرکز کنند.

Unacademy به کارمندان می‌گوید برای «زنده ماندن در زمستان» به هر قیمتی روی مقرون به صرفه بودن تمرکز کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Unacademy به کارمندان می‌گوید برای «زنده ماندن در زمستان» به هر قیمتی روی مقرون به صرفه بودن تمرکز کنند.

Unacademy، یکی از استارت‌آپ‌های مطرح هند، از کارمندان خواست تا یاد بگیرند که چگونه با محدودیت‌ها کار کنند و روی سودآوری تمرکز کنند، زیرا پلتفرم یادگیری آنلاین تحت حمایت سافت‌بانک و تایگر گلوبال دوره‌ای از تأمین مالی خشک را در این صنعت پیش‌بینی می‌کند. ماه ها.

استارت‌آپ مستقر در بنگلور، که بیش از 800 میلیون دلار جمع‌آوری کرد و در آخرین دور سرمایه‌گذاری خود در ماه اوت، 3.44 میلیارد دلار ارزش داشت، «همیشه بیش از حد نیاز پول جمع‌آوری کرد» برای آزمایش و گسترش مداوم. پلت فرم ما، بدون نگرانی. گاوراو مونجال، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، روز چهارشنبه در ایمیلی به کارکنان نوشت.

“[…] اما اکنون باید راه خود را تغییر دهیم، “او در ایمیلی نوشت که محتوای آن توسط TechCrunch دریافت و بررسی شد.

“زمستان اینجاست.”

مونجال گفت که انتظار دارد طی 12 تا 18 ماه با کمبود بودجه مواجه شود. “برخی افراد پیش بینی می کنند که این ممکن است 24 ماه طول بکشد. ما نیاز به تطبیق داریم. این یک امتحان برای همه ماست. ما باید یاد بگیریم تحت فشار کار کنیم. او در ایمیلی با عنوان “این بار هدف نمادین متفاوت” نوشت: ما باید به هر قیمتی روی سودآوری تمرکز کنیم.

وی افزود: «ما باید در زمستان زنده بمانیم.

سرمایه‌گذاران در سراسر جهان در هفته‌های اخیر سیگنال‌هایی را اعلام کرده‌اند و از بنیان‌گذاران پرتفوی خواسته‌اند تا برای «بدترین» در میان برگشت شدید سهام‌های فناوری پس از 13 سال رشد برنامه‌ریزی کنند. TechCrunch ابتدا گزارش داد که Y Combinator هفته گذشته به استارت‌آپ‌های خود توصیه کرد در صورت امکان، سرمایه بیشتری را جمع‌آوری کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسیری برای حدود دو سال دارند. Sequoia و Lightspeed پیشنهادهای مشابهی ارائه کرده اند.

ده‌ها استارت‌آپ، که بسیاری از آن‌ها در اوج برآوردها برای سال 2021 سرمایه جذب کرده‌اند، در حال حاضر در تلاش هستند تا دورهای جدیدی را ایجاد کنند، زیرا سرمایه‌گذاران محتاط‌تر شده‌اند و بازدهی خوب قبلی را بررسی می‌کنند. چندین سرمایه گذار خطرپذیر که چند هفته پیش در مراحل پیشرفته مذاکرات برای حمایت از استارت آپ ها – در مراحل مختلف – بودند، در حال مذاکره مجدد در مورد قیمت ها هستند.

استارت‌آپ‌های Edtech در هند – و بسیاری از بازارهای دیگر – با چالش‌های بیشتری روبرو هستند زیرا مدارس و سایر موسسات بازگشایی می‌شوند و برخی از پذیرش سریع و گسترده پلت‌فرم‌های آنلاین را که در طول همه‌گیری دیده می‌شود، معکوس می‌کنند.

Unacademy، Vedantu و Lido، سه استارت‌آپ فعال در هند، هر کدام در ماه‌های اخیر نیروی کار خود را کاهش داده‌اند تا اخراج‌ها را حذف کرده و عملکرد مالی خود را بهبود بخشند. به گفته یک منبع آگاه، Byju’s، بزرگترین edtech هند، ماه گذشته در تلاش بود تا در مسیر SPAC به صورت عمومی عرضه شود و به دنبال برآوردی بیش از 40 میلیارد دلار بود، اما از آن زمان برنامه های خود را پس از سقوط بازار به تعویق انداخت.

موندجل در این ایمیل تاکید کرد که هدف جدید Unacademy دستیابی به سودآوری و ایجاد جریان نقدی رایگان است. در ماه‌های اخیر، Unacademy اقداماتی را انجام داده است – مانند توقف عرضه K-12 و بستن برخی از مناطق معدنی که در آن به خریدهای بعدی گسترش یافته است – برای کاهش هزینه‌ها و ریسک.

او چندین گام دیگر را که این شرکت در حال انجام است بیان کرد:

ما بودجه بازاریابی برند خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده ایم

در عوض، ما بر کانال‌های رشد ارگانیک تمرکز خواهیم کرد

هر دسته از آماده سازی آزمونی که اجرا می کنیم باید در 3 ماه آینده سودآور شود

مراکز Unacademy باید در سال 2023 سودآور باشند

کسب‌وکارهایی مانند Relevel و Graphy که در حالت Blitzscaling هستند، باید در مورد رایت بسیار مراقب باشند و به میزان قابل توجهی آن را کاهش دهند.

تمامی مشوق های معلمان غیردرآمد به طور کامل حذف شده و یا در حال لغو کامل هستند.

فقط در صورت لزوم سفر کنید. جلساتی که در هزینه های سفر صرفه جویی می کنند و می توانند در زوم اتفاق بیفتند، باید در زوم اتفاق بیفتند

وی افزود: ما تنها زمانی می توانیم به این هدف نمادین دست یابیم که هر یک از ما برای آن تلاش کنیم.