منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Union.ai 10 میلیون دلار جمع آوری می کند تا هماهنگی گردش کار هوش مصنوعی و ML را ساده کند

Union.ai 10 میلیون دلار جمع آوری می کند تا هماهنگی گردش کار هوش مصنوعی و ML را ساده کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Union.ai 10 میلیون دلار جمع آوری می کند تا هماهنگی گردش کار هوش مصنوعی و ML را ساده کند

اتحاد. اتصال. مدیر عامل شرکت Ketan Umare می گوید که درآمد حاصل از آن برای حمایت از جامعه Flyte از طریق “بهبود دسترسی، عملکرد و قابلیت اطمینان Flyte” و گسترش دامنه سیستم هایی که Flyte با آنها ادغام می شود، مصرف می شود.

در حالی که شرکت ها قدرت قابل پیش بینی هوش مصنوعی را جذاب می دانند، به ویژه در تجزیه و تحلیل داده ها در سازمان، دستیابی به نتایج قابل توجه با هوش مصنوعی اغلب یک چالش است. درست است که هوش مصنوعی می تواند به پیش بینی درآمد کمک کند، برای مثال با شناسایی روند خرید و فروش. با این حال، پیاده سازی و نگهداری خطوط لوله داده مورد نیاز برای محافظت از سیستم های هوش مصنوعی از انحراف از نادرستی ممکن است به منابع فنی قابل توجهی نیاز داشته باشد.

در اینجا Flyte آمده است – یک پلت فرم برای برنامه نویسی و پردازش گردش کار همزمان برای هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها. تیم اتحادیه، از جمله Umare، به ساخت Flyte در زمانی که در Lyft بود، کمک کرد، جایی که از آن برای راه‌اندازی ETA استفاده شد تا به رانندگان اجازه دهد از نقطه A به نقطه B بروند.

“[Union’s] بنیانگذاران ابتدا در Lyft ملاقات کردند، جایی که ما به تیم مسئول محاسبه ETA برای راننده Lyft برای رسیدن از نقطه A به نقطه B پیوستیم. «جستجو برای راه‌حل مناسب، تیم را عمیقاً به سمت تکنیک‌های یادگیری ماشین سوق داد، که با الزاماتی برای استفاده از مقادیر زیادی داده و ارائه مدل‌های پایدار در تولید همراه بود… تکنیک‌های مورد استفاده پلتفرم شدند و راه‌حل به طور گسترده در Lyft مورد استفاده قرار گرفت.»

Lyft در سال 2020 به Flyte برای منبع باز کمک کرد و یک سال بعد این علامت تجاری را در اختیار بنیاد لینوکس قرار داد. سپس تیم Union فرصتی را برای لایه‌بندی خدمات پولی در پروژه در فضای ابری دید.

Umare ادامه داد: “نسخه مدیریت شده Flyte، به نام Union Cloud، به تیم ها و سازمان های کوچکتر اجازه می دهد تا از قدرت Flyte بدون نیاز به استخدام تیم های زیرساخت استفاده کنند.” «به همین دلیل است [founded Union] زیرا ما معتقدیم که یادگیری ماشین و گردش کار داده ها اساساً با استقرار نرم افزار متفاوت است. این به این دلیل است که نرم‌افزار با چرخه عمر کندتر دقیق‌تر است، در حالی که یادگیری ماشین و گردش کار داده‌ها شروع به آزمایشی می‌کنند و ممکن است نیاز به تولید سریع داشته باشند.

پذیرش فلایت

اوماره و دیگر بنیانگذاران اتحادیه، هیثم ابولفتوح و جورج اسنلینگ، همگی تجربه عمیقی در صنعت فناوری دارند. قبل از پیوستن به Lyft، Umare یک مهندس نرم افزار ارشد در آمازون و مهندس ارشد در Oracle بود، جایی که او توسعه یک محصول ذخیره سازی بلوک را برای زیرساخت به عنوان خدمات و عرضه فلزات لخت رهبری کرد. ابوالفتوح هفت سال را به عنوان مهندس در مایکروسافت و سه سال را به عنوان توسعه‌دهنده در گوگل گذراند، جایی که به ارائه یک کتابخانه نرم‌افزار داخلی برای برنامه‌های شخص اول، از جمله Google Photos کمک کرد. اسنلینگ، که از جانبازان مایکروسافت نیز بود، چندین استارت آپ (Westside، LabKey و Patchr) را تأسیس کرد و مدتی را در Salesforce به عنوان مدیر ارشد مهندسی گذراند.

Umare می گوید که با Union Cloud – که راه اندازی آن همزمان با راه اندازی Flyte نسخه 1.0 است – هدف کاهش (و در حالت ایده آل از بین بردن) زیرساخت های دست و پا گیر است که می تواند در تاندون های علم داده و پروژه های توسعه زانو ظاهر شود. Umare گفت که در بدترین حالت، انتزاعات پراکنده ممکن است نیاز به بازسازی زیرساخت برای پیاده سازی هوش مصنوعی در تولید داشته باشد، که تأثیر منفی بر بازگشت سرمایه بالقوه دارد.

بر اساس گزارش تحقیقات Wakefield در سال 2021، مهندسان داده های شرکتی تقریباً نیمی از زمان خود را صرف ساخت و نگهداری خطوط لوله داده می کنند. شصت و نه درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی – عمدتا مهندسان داده – گفتند اگر تیم های آنها بتوانند سهم بیشتری در تصمیم گیری های تجاری داشته باشند و زمان کمتری را برای مدیریت دستی خط لوله صرف کنند، نتایج تجاری بهبود می یابد.

«یادگیری ماشین هنوز در مراحل ابتدایی خود است، به خصوص در شرکت های غیر با فناوری پیشرفته. به این ترتیب اکثر شرکت ها با DIY شروع می کنند – این رقابت اصلی ما است. “ما یک رویکرد کاملاً متفاوت و درجه یک را برای تعیین معنای گردش کار برای یادگیری ماشین و دانشمندان داده اتخاذ کردیم. ما با هدف به حداقل رساندن خطای انسانی و تلاش برای کمک به پیش بینی مشکلات پیش از موعد شروع کردیم. [and worked] از نزدیک با مجموعه ای بسیار پیچیده و متنوع از شرکای مانند Spotify، Gojek و Freenome [to help] راه حل را اصلاح کنید.”

Union Cloud تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های Flyte را به ارث می‌برد، از جمله رابط‌های بین پشتی‌های محاسباتی که همه تغییرات در خط لوله هوش مصنوعی را ثبت می‌کنند. Union Cloud همچنین تاریخچه ای از تمام پیاده سازی های خط لوله را ذخیره می کند و داشبورد، رابط خط فرمان و API تعامل محاسباتی را ارائه می دهد.

Union Cloud – و Flyte – گردش کار را به عنوان وظایف متعدد تعریف می کنند. گردش کارها و وظایف را می توان در هر زبان برنامه نویسی نوشت و در جای خود باقی ماند، همچنین داده هایی که از طریق این اجزا حرکت می کنند.

مزیت در ابر

بنابراین ارزش افزوده با Union Cloud چیست؟ Umare می گوید که با متمرکز کردن مدیریت زیرساخت و حفظ استانداردهای “بالا” حفظ حریم خصوصی و انطباق، “انعطاف پذیری، تکرارپذیری و امنیت” را به Flyte اضافه می کند. «محصولات ما با اصول اعتماد صفر ساخته شده اند و مصرف کنندگان ما می توانند از این طریق استفاده کنند [it] او ادامه داد تا یک پلتفرم سلف سرویس بسازد که همچنان استانداردهای امنیتی بالایی را حفظ کند. علم داده بسیار آکادمیک است که مستقیماً بر یادگیری ماشین تأثیر می گذارد. تحقیقات و ادبیات فوق العاده زیادی در دانشگاه وجود دارد که تولید آنها دشوار است. ما باید شکاف بین دو جهان را به روشی ساختاریافته و قابل تکرار پر کنیم.”

Umare همچنین Union Cloud را راهی برای کاهش هزینه های توسعه محصولات و سیستم های جدید به گونه ای می داند که پروژه متن باز Flyte نمی تواند به آن دست یابد. در حالی که اذعان می کند که تلاش های مشابهی از سوی دیگر فروشندگان، مانند AWS Sagemaker وجود دارد، اما معتقد است که آنها نمی توانند به خوبی با بقیه اکوسیستم علم داده ادغام شوند.

اوماره گفت: “ما بیش از پنج سال است که با این مشکل دست به گریبان بوده ایم، راه حل خود را اصلاح کرده و آن را بر اساس بازخوردها و الزامات دنیای واقعی تکرار می کنیم.” بخش یادگیری ماشین در حال حاضر در شرکت های سنتی بزرگ و در حال رشد است. با این حال، ما معتقدیم که پتانسیل رشد به میزان تقاضای فعلی محدود نمی‌شود، بلکه با تجربه‌ای که می‌توانیم ارائه کنیم، محدود نمی‌شود، بنابراین ما فقط بر موفقیت مشتری و پذیرش منبع باز تمرکز کردیم. این منجر به رشد درآمد در آینده نزدیک خواهد شد.”

در موضوع رشد، اتحادیه در نظر دارد تا پایان سال تعداد خود را دو برابر کند و به 20 برساند، زیرا تمرکز خود را روی محصولات ساختمانی گذاشته است. Umare آماری در مورد اشتراک گذاری یا جذب Union Cloud نداشت، اما تکرار کرد که “هزاران” کاربر در شرکت هایی مانند Lyft، Spotify، زیرمجموعه Toyota Woven Planet و مارک های بیوتکنولوژی و مالی Flyte را پذیرفته اند.