منو سایت

USPS خودروهای الکتریکی بایدن را با توافقنامه تامین نسل بعدی نادیده می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
USPS خودروهای الکتریکی بایدن را با توافقنامه تامین نسل بعدی نادیده می گیرد

خدمات پستی ایالات متحده به برنامه اولیه خود برای جایگزینی 90 درصد از ناوگان پستی خود با خودروهای بنزینی از شرکت Oshkosh پایبند است.

راه حل امیدهای دولت بایدن را که با آژانس مستقل لابی کرد تا به سمت ناوگانی از وسایل نقلیه عمدتاً الکتریکی حرکت کند، از بین می برد. همچنین، حداقل در آینده نزدیک، هیچ شانسی را برای هر سازنده EV برای گرفتن بخشی از قرارداد 6 میلیارد دلاری قطع می کند. خدمات پستی تصمیم خود را که در یک سند 384 صفحه ای تشریح می کند، پس از بررسی نظرات آژانس حفاظت از محیط زیست و ارزیابی اثرات بالقوه زیست محیطی برنامه نسل بعدی خودرو (NGDV) نهایی کرد.

طبق برنامه تایید شده، USPS بین 50000 تا 165000 کامیون پستی از شرکت Oshkosh مستقر در ویسکانسین خریداری خواهد کرد. حدود 10 درصد از آنها باید برقی باشند. اکثریت و حداکثر 90 درصد ناوگان را خودروهای گازسوز تشکیل خواهند داد.

همانطور که در طول این فرآیند تکرار کردیم، تعهد ما به ناوگان با توجه به وسایل نقلیه مبرم و نیازهای ایمنی ناوگان قدیمی و همچنین وضعیت مالی شکننده ما، همچنان جاه طلبانه است. مدیر کل پست گفت: از آنجایی که وضعیت مالی ما با اجرای مداوم برنامه 10 ساله ما، تحویل برای آمریکا، بهبود می یابد، ما همچنان به دنبال دستیابی به BEV های اضافی با در دسترس قرار گرفتن بودجه اضافی – از منابع داخلی یا کنگره – خواهیم بود. اما این روند باید به جلو حرکت کند.مردان و زنان در خدمات پستی ایالات متحده به اندازه کافی برای وسایل نقلیه ایمن تر و تمیزتر منتظر بوده اند تا به تعهدات خدمات جهانی ما برای ارائه 161 میلیون آدرس در همه آب و هواها و توپوگرافی ها شش روز در هفته عمل کنند.

USPS گفت که مشخص کرده است که وسیله نقلیه جایگزین ترجیحی اش از Oshkosh “دست یافتنی ترین” است زیرا باتری باطری کار می کند. (NGDV) هزینه کل مالکیت این وسیله نقلیه به طور قابل توجهی بالاتر از هزینه گاز است. USPS گفت به همین دلیل این آژانس متعهد به داشتن بیش از 10 درصد وسایل نقلیه EV در ناوگان خود نخواهد بود.

این تصمیم توسط دولت بایدن و گروه های مختلف طرفدار برق از جمله ائتلاف برق رسانی محکوم شد.

بن پروهازکا، مدیر اجرایی ائتلاف برق رسانی ائتلاف، در بیانیه ای گفت: «بسیار ناامیدکننده است که USPS انتقادات موجه به دلیل تجزیه و تحلیل غیرشفاف و اشتباه اثرات زیست محیطی خود را نادیده گرفته و به ناوگان جدید گازسوز متعهد شده است.

USPS در سال 2015 جستجو برای وسایل نقلیه جایگزین را آغاز کرد. این خودروی نسل بعدی باید دارای ارگونومی بهبود یافته، مجهز به تهویه مطبوع و گرمایش، و وسایل نقلیه پیشرفته و فناوری های ایمنی مانند دوربین های 360 درجه، ترمز پیشرفته و کنترل کشش باشد. ، کیسه هوا، سیستم جلوگیری از برخورد از جلو و عقب که شامل هشدار تصویری، صوتی و ترمز خودکار است. وسایل نقلیه همچنین باید ظرفیت بار بیشتری داشته باشند.

سال گذشته USPS اعلام کرد که این قرارداد را با Oshkosh Defense اعطا کرده است. Lordstown Motors، استارت آپ EV، به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد و قرارداد را از دست داد.