منو سایت

USV بی سر و صدا 625 میلیون دلار بودجه جدید برای تیم های Web2 و Web3 را اعلام کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
USV بی سر و صدا 625 میلیون دلار بودجه جدید برای تیم های Web2 و Web3 را اعلام کرد.

شرکت یونیون اسکوئر ونچرز (USV)، یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز 19 ساله مستقر در نیویورک، 275 میلیون دلار برای صندوق مرحله اولیه هشتم و 350 میلیون دلار برای صندوق فرصت چهارم خود جمع آوری کرده است، این شرکت دیروز در یک پست وبلاگی اعلام کرد. .

در حین به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد دو خودروی جدید، شرکای شرکت اندی وایزمن و مشاور ارشد شرکت، سامسون مزل، نوشتند که USV قصد دارد “دارایی‌های جدید خود را بر اساس همان تز سرمایه‌گذاری قبلی خود سرمایه‌گذاری کند: ما به دنبال فرصت‌هایی در بازار هستیم که مطابق با آنها باشد. با پایان نامه ما 3.0. (USV قبلاً نوشت که این پایان نامه به روز شده روی “برندهای معتبری که دسترسی به دانش، سرمایه و رفاه را از طریق استفاده از شبکه ها، پلتفرم ها و پروتکل ها گسترش می دهند” تمرکز دارد.

بر این اساس، USV بدون توضیح بیشتر، به سرمایه گذاری در “شرکت ها و پروژه های Web2 و Web3” ادامه خواهد داد.

در اوایل سال گذشته، زمانی که وایزمن در یک پست وبلاگ مشابه اعلام کرد که USV 250 میلیون دلار برای هفتمین صندوق اصلی خود جمع آوری کرده است، به صراحت نوشت که مانند “چند صندوق آخر” USV، این شرکت قصد دارد تقریبا 30٪ از سرمایه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری های مرتبط و اینکه قصد دارد توکن ها و سهام در پروژه های مرتبط با بلاک چین را در مراحل اولیه نگه دارد.

یکی از آن شرط‌بندی‌های جدیدتر و مرتبط Polygon است، پلتفرمی برای مقیاس‌پذیری اتریوم و توسعه زیرساخت‌ها. (USV که زودتر از بسیاری از شرکت‌ها وارد ارزهای دیجیتال شد، همچنین یک سرمایه‌گذار اولیه در کوین‌بیس بود و در زمان عرضه مستقیم آن در سال گذشته، 8.2 درصد از سهام کلاس B را در اختیار داشت.)

برخی از شرط‌بندی‌های جدیدتر USV عبارتند از Slope، یک توسعه‌دهنده API که به خرده‌فروش‌ها اجازه می‌دهد خدمات را اکنون بخرند و بعداً بپردازند. یک استارت‌آپ تحرک الکتریکی مصری دو ساله به نام Shift EV که هدف آن تبدیل خودروهای سوخت‌رسان به خودروهای الکتریکی با استفاده از باتری‌هایی است که خود طراحی و تولید می‌کند. Alife، یک استارت آپ دو ساله مستقر در سانفرانسیسکو که به دنبال بهبود کارایی روش های IVF از طریق هوش مصنوعی است. و Gumball، یک بازار تبلیغاتی پادکست دو ساله مستقر در لس آنجلس که توسط شرکت پادکست Headgum تأسیس شده است.

USV که اولین صندوق آب و هوای خود را نیز در سال گذشته با تعهدات سرمایه ای 162 میلیون دلاری بسته بود، در طول سال ها سهم خود را از خروج داشته است. همین ماه گذشته، پلتفرم معاملات سهام سه ساله Public، Otis را خریداری کرد، استارت آپی که به سرمایه گذاران فردی اجازه می دهد تا مالکیت جزئی دارایی های جایگزین، از جمله NFT و سوغاتی های ورزشی را خریداری کنند. شرایط معامله فاش نشد، اگرچه ارقام Crunchbase نشان می دهد که Otis 16.5 میلیون دلار از سرمایه گذاران، از جمله USV و Maveron جمع آوری کرده است.

علاوه بر کوین‌بیس، دیگر شرط‌بندی‌های با مشخصات بالاتر USV شامل Etsy و Twitter است، شرکت‌هایی که USV طبق پیشنهادات S-1 آنها به ترتیب بیش از 15% و حداقل 5% از آنها را در زمان عرضه عمومی‌شان در اختیار دارد.

در واقع، فرد ویلسون، بنیانگذار USV، همچنان در توییتر فعال است توییت ها در اوایل این ماه، او اعتقاد داشت که توییتر “بیش از آن مهم است که تحت مالکیت و کنترل یک شخص باشد.” باید برعکس این اتفاق بیفتد. توییتر باید به عنوان پروتکلی غیرمتمرکز باشد که اکوسیستم محصولات و خدمات ارتباطی را تغذیه می کند.

پس از اینکه پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید شرکت توسط هیئت مدیره او در اوایل این هفته پذیرفته شد، ویلسون موضع خود را در خبرنامه خود ملایم کرد و نوشت: “من همچنان معتقدم مردی با یکی از مهمترین پروتکل های ارتباطی در اینترنت ایده بدی است. ، اما ممکن است پلی برای چیز بهتر باشد.”