Valence در حال جمع آوری 25 میلیون دلار برای پیگیری عملکرد تیم با بررسی های مداوم است

Valence در حال جمع آوری 25 میلیون دلار برای پیگیری عملکرد تیم با بررسی های مداوم است

Valence، یک پلتفرم کار تیمی رو به رشد، امروز اعلام کرد که 25 میلیون دلار در مجموعه سری A به رهبری Insight Partners جمع آوری کرده است. یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل پارکر میچل گفت که این بخش برای سه برابر کردن اندازه تیم شرکت به 75 نفر، گسترش ردپای فروش (به ویژه در اروپا) و ایجاد تیم محصول Valence استفاده می شود.

«سکوی کار تیمی» دقیقاً چیست؟ میچل آن را به عنوان مجموعه ای از ابزارها برای استعداد و توسعه، به ویژه یادگیری مبتنی بر تیم، در یک سازمان توصیف می کند. Valence به مدیران این امکان را می دهد که عملکرد تیم را بر روی برخی شاخص ها نظارت کنند و در صورت لزوم در “مکالمات با مدیریت” مداخله کنند.

“[I] باور کنید که دسته جدیدی از ابزارهای تیم دیجیتال پدیدار خواهد شد. این ابزارها بر یادگیری و همکاری با یکدیگر، در تیم هایی که در آن کار می کنید، تمرکز خواهند کرد. بهترین شیوه‌هایی که مربیان و تسهیل‌گران به بهترین تیم‌ها ارائه می‌دهند مورد نیاز است و در اختیار هر مدیری قرار می‌گیرد. میچل در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت و به این ترتیب، نحوه کار افراد با یکدیگر، یادگیری و رشد در محیط کار تغییر خواهد کرد. در Valence، ما معتقدیم که یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که افراد می‌توانند ایجاد کنند، عضله‌سازی برای کار بهتر با طیف وسیع‌تری از افراد است، بنابراین ابزارهایی ایجاد می‌کنیم که به رهبری تیم اجازه می‌دهد تا بهبود یابد و افراد بهتر با همکاران و هم تیمی‌ها کار کنند. ”

میچل در سال 2017 با لوی گورتز شرکت Valence را که در نیویورک مستقر است، راه اندازی کرد. پیش از این، والنس میچل مشاور مک‌کینزی و یکی از بنیان‌گذاران مؤسسه غیرانتفاعی مهندسین بدون مرز و آزمایشگاه‌های اهمیت بود، که دومی بخشی از بنیاد رابین هود بود. گورز که چندین سال را در مهندسان بدون مرز گذراند، همچنین یکی از همکاران مک کینزی و یکی از بنیانگذاران شرکت خود، Viamo بود که به مدت چهار سال به عنوان مدیر عملیاتی آن را بر عهده داشت.

اعتبار تصویر: ظرفیت

میچل می گوید مکانیک والنس از تجربه قبلی او در کار و مدیریت سازمان های بزرگ نشات می گیرد. یعنی این پلتفرم دارای اعضای تیمی است که نظرسنجی‌هایی را تکمیل می‌کنند که از آن‌ها می‌خواهد صحت عباراتی مانند «ما به سرعت تصمیم می‌گیریم» و «ما روی مهم‌ترین چیزها تمرکز می‌کنیم» را ارزیابی کنند. بر اساس پاسخ ها، Valence یک راهنمای برای بحث برای مدیران، و همچنین توصیه هایی برای حوزه های تمرکز ایجاد می کند.

با استفاده از Valence، تیم ها و مدیران می توانند یک برنامه مشترک تنظیم کنند و هر چند ماه یکبار آن را بررسی کنند تا ببینند چگونه پیشرفت می کنند و مسائل جدید را در صورت بروز شناسایی کنند.

چالش‌های پیش روی شرکت‌ها در افزایش مشاغل ترکیبی و مدیریت حفظ در این بازار برجسته می‌شود، زیرا مردم فرصت‌های آموزشی و توسعه مورد نیاز خود را دریافت نمی‌کنند. به این ترتیب، والنس اصول اولیه کار تیمی و تسهیل، رهبری، یادگیری و رشد را پذیرفته و آنها را در یک محصول قرار می دهد. “ابزارهای زیادی وجود دارد که فرصت هایی را فراهم می کند که فقط بر ردیابی فعالیت های بهره وری متمرکز هستند، [but Valence’s platform] بر عناصر همکاری تمرکز می کند و به تیم ها و رهبران کمک می کند تا اعتماد ایجاد کنند.”

Valence همچنین تیم‌ها و کارمندان را تشویق می‌کند تا از طریق یادآوری‌های ایمیل در عادات جدید مانند زمان آرام برای کار فشرده شرکت کنند. و ارزیابی های شخصیتی را ارائه می دهد و به اعضای تیم اجازه می دهد تا ببینند کدام همکاران ساختار را ترجیح می دهند، به عنوان مثال، به انعطاف پذیری و سازگاری بیشتر.

والنس مطمئناً با مشتریان، از جمله برندهای Fortune 500 مانند کوکاکولا، بوستون علمی، ایلومینا و مواد کاربردی، ارتباط چشمگیری دارد. اما، مانند سیستم های مدیریت عملکرد رقیب (مانند Humanyze و Lattice)، در آنچه که می تواند بدون دخالت مدیریت به دست آورد، محدود است. به گفته گالوپ، کارمندانی که مدیر آنها را در تعیین هدف مشارکت می دهد، چهار برابر بیشتر احتمال دارد که درگیر شوند، اما تنها 30 درصد از کارمندان این موضوع را تجربه می کنند. تعداد تکان دهنده ای از سازمان ها تنها چند سال پیش از صفحات گسترده به عنوان ابزار اصلی خود برای ردیابی شاخص های عملکرد استفاده می کردند.

اعتبار تصویر: ظرفیت

برخی نیز ممکن است با جنبه‌های رویکرد والانس، به‌ویژه تکیه بر ارزیابی‌های شخصی مخالف باشند. (مقاله اخیر در نیویورک تایمز تست‌های روان‌سنجی مانند مایرز-بریگز، مدل DiSC و کد رنگ را «طالع‌بینی اداری» نامیده است.) میچل والنس را جایگزینی مقرون‌به‌صرفه برای مربیگری حرفه‌ای می‌داند. با این حال، مشخص نیست که نظرسنجی ها، گفتگوهای نیمه منظم و ایمیل ها چقدر می توانند جایگزین دستورالعمل های یک به یک شوند.

میچل گفت، حتی اگر Valence در مناطق خاصی وجود نداشته باشد، باز هم بهتر از مجموعه استاندارد و جهانی آموزش هایی است که اکثر شرکت ها استفاده می کنند.

رهبران برتر برای ایجاد این تیم‌ها سرمایه‌گذاری تغییردهنده بازی دریافت می‌کنند – تسهیل‌گران و مربیان مداخلات فردی را ارائه می‌کنند تا به آنها کمک کنند نگرش‌های جدید را بیاموزند و نحوه درک و ارتباط با یکدیگر را بهبود بخشند. اما 1% از کارمندان برتر 90% این سرمایه‌گذاری را دریافت می‌کنند… ما معتقدیم که فناوری آن را تغییر خواهد داد. رهبران C-suite به دو دلیل این پلتفرم را می خرند. اول، آنها می توانند بلافاصله به مدیران و تیم های خود پشتیبانی جهانی ارائه دهند. دوم، آنها اطلاعاتی در مورد عملکرد تیم‌ها در برابر معیارها دریافت می‌کنند و یاد می‌گیرند که حمایت خود را در کجا متمرکز کنند و چگونه کارمندان خود را بهتر توانمند کنند و حفظ کنند.”

کار به نفع Valence افزایش کلی هزینه فناوری منابع انسانی است. سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطرپذیر در نرم افزار و خدمات منابع انسانی در سال گذشته بیش از 17.5 میلیارد دلار افزایش یافت. و در حالی که شرکت‌ها چالش‌های ادغام فناوری‌های جدید را در جریان‌های کاری منابع انسانی موجود خود اذعان می‌کنند، اکثر آنها انتظار دارند در آینده از آن‌ها استفاده کنند.

“ناگهان، ما یک بار در شیوه انجام تجارت و نحوه تفکر شرکت ها در مورد رهبری، تیم ها و همکاری تغییر کرده ایم. میچل افزود: «در حالی که شش تا نه ماه اول همه‌گیری روی اطمینان از اینکه مردم می‌توانند کار کنند متمرکز بود، جهان بر کمک به مردم برای کار خوب متمرکز بود و علاقه به والنس به شدت افزایش یافت.» “[C]شرکت ها از Valence برای کمک به ده ها هزار نفر از مدیران و کارمندان خود استفاده می کنند تا در تیم ها بهتر کار کنند … زیرا آنها می دانند که کار گروهی و همکاری برای تعامل و کارایی کارکنان بسیار مهم است.”