منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • VC در مورد چگونگی یافتن بودجه زمانی که در یک مرکز فناوری بزرگ در TC Disrupt نیستید بحث خواهد کرد

VC در مورد چگونگی یافتن بودجه زمانی که در یک مرکز فناوری بزرگ در TC Disrupt نیستید بحث خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
VC در مورد چگونگی یافتن بودجه زمانی که در یک مرکز فناوری بزرگ در TC Disrupt نیستید بحث خواهد کرد

سیلیکون ولی – مترادف با استارتاپ های فناوری است. شهرهای بزرگ دیگر مانند پکن، برلین، لندن و نیویورک، اکوسیستم های استارتاپی در حال رشد خود را ساخته اند. برای سال‌ها، باور عمومی می‌گفت که موفقیت راه‌اندازی مستلزم حرکت به یک مرکز نوآوری سنتی در شهر بزرگ با شبکه‌های گسترده استعدادهای فناوری و سرمایه‌گذاران نوپا است.

اما تعداد بیشتری از شرکت‌های فناوری جوان از جمعیت‌های دیوانه‌کننده و هزینه‌های زندگی بالاتر به ساخت استارت‌آپ‌های خارج از مراکز خرید بزرگ مهاجرت می‌کنند. سپس COVID-19 مهاجرت را به مهاجرت تبدیل کرد، زیرا کار مجازی شد و جغرافیا بحث برانگیز شد.

با این حال، این مسیر غیر سنتی با چالش های مختلفی همراه است. اغلب به روش‌های غیر متعارف جمع‌آوری سرمایه نیاز دارد، زیرا برخی از این بنیان‌گذاران شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران خارج از انواع دوستان و خانواده ندارند.

این یک روند جالب و هیجان انگیز است، به همین دلیل است که ما از داشتن این سه سرمایه گذار هیجان زده هستیم – Mike Assem, General Partner, M25; ریچ وونگ، شریک، Accel و الیزابت یین، بنیانگذار و شریک عمومی، Hustle Fund – در مرحله TechCrunch Disrupt در 18 تا 20 اکتبر به ما بپیوندید.

در طول این میزگرد، این کارشناسان نکات و استراتژی هایی را برای بنیانگذارانی که خارج از مراکز سنتی می سازند – چه در شهرهای کوچک در ایالات متحده و چه در جاهای دیگر – به اشتراک بگذارند. آنها در مورد راه هایی صحبت خواهند کرد که از طریق آنها بنیانگذاران می توانند سر و صدا ایجاد کنند، مورد توجه قرار گیرند و روند جمع آوری کمک های مالی را هدایت کنند. آنها همچنین کاهش در بازار عمومی را ارزیابی خواهند کرد و اینکه چگونه این امر بر جذب سرمایه در مراحل اولیه برای استارت آپ ها تأثیر گذاشته است.

شما سوالاتی خواهید داشت و در اینجا افرادی هستند که می توانند پاسخ دهند.

Mike Assem مستقر در شیکاگو بیش از 100 سرمایه گذاری در شرکت های اولیه مانند Cheddar، FanBox و Nexus.AI را مدیریت کرده است. علاوه بر مسئولیت‌هایش در M25، آنسم یکی از همکاران کافمن و عضو هیئت مدیره ملی BLCK VC است، جایی که او ابتکاراتی را در غرب میانه برای اتصال، مشارکت، توانمندسازی و تشویق سرمایه‌داران سیاه‌پوست رهبری می‌کند.

قبل از M25، Ansem The Anvil را تأسیس کرد، یک فضای کاری مشترک و انکوباتور استارت‌آپ در محوطه دانشگاه پردو، جایی که به راه‌اندازی اولین استارت‌آپ Purdue که توسط Y Combinator و بسیاری دیگر که به افزایش سرمایه‌گذاری‌ها و خرید آن‌ها ادامه دادند، کمک کرد.

ریچ وانگ در سال 2006 به عنوان شریک به Accel پیوست و در حال حاضر در هیئت مدیره Atlassian، UiPath، Checkr، Instabug، Pyn، Process St، Middesk و Qwilt خدمت می کند. ریچ همچنین عضو هیئت مدیره انجمن ملی سرمایه گذاری خطرپذیر بود.

وونگ سرمایه‌گذاری‌های Accel را در AirWatch (خرید شده توسط VMware)، Angry Birds / Rovio، MoPub (خرید شده توسط توییتر)، AdMob (خرید شده توسط Google)، Dealer.com (خرید شده توسط Cox)، Osmo (خرید شده توسط BYJUs)، Parature خریداری شده توسط Microsoft)، ServiceChannel (خرید شده توسط Fortive)، Sunrun، SwiftKey (خرید شده توسط مایکروسافت) و 3LM (خرید شده توسط Motorola).

وانگ قبلاً به عنوان معاون اجرایی و مدیر کل محصول برای Openwave Systems و به عنوان مدیر ارشد اجرایی Covad Communications خدمت می کرد. او کار خود را به عنوان مدیر برند در Procter & Gamble و McKinsey آغاز کرد.

یین یکی از بنیانگذاران و شریک عمومی Hustle Fund است که پیش صندوقی برای کارآفرینان نرم افزاری است. سبد او شامل شرکت هایی مانند Possible Finance، Dat Bike و Sydecar است.

پیش از این، یین در 500 استارتاپ شریک بود، جایی که در شرکت های نوپا سرمایه گذاری کرد و شتاب دهنده Mountain View را مدیریت کرد. او در زندگی قبلی خود یک شرکت تبلیغاتی به نام LaunchBit (که توسط BuySellAds خریداری شده بود) تأسیس و اداره کرد.

یین بیش از 20000 پیشنهاد راه اندازی از سراسر جهان را بررسی کرده و به بسیاری از بنیانگذاران سبد سرمایه گذاری کمک کرده است تا صدها میلیون دلار جمع آوری کنند.

وقتی نزدیک یک مرکز استارت آپ سنتی زندگی نمی کنید، درک گزینه های مختلف تامین مالی ضروری است. این امر به ویژه در بحبوحه عدم اطمینان اقتصادی، زمانی که افزایش ممکن است چالش برانگیزتر شود، صادق است.

چه یک بنیانگذار در مراحل اولیه باشید، چه برنامه ریزی برای راه اندازی کسب و کار خود دارید یا برای یک رکود اقتصادی آماده می شوید، این پنل با در نظر گرفتن شما طراحی شده است. به مایک عاصم، ریچ وانگ و الیزابت یین بپیوندید تا در مورد راه‌هایی برای بهبود پتانسیل جمع‌آوری کمک‌های مالی خود، توصیه‌های محکمی داشته باشید.

TechCrunch Disrupt شخصاً بازمی‌گردد تا در 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو دوباره با اکوسیستم استارت‌آپ درگیر شود. قبل از 30 مه ثبت نام کنید تا به 2 تا 1 پس انداز روز یادبود ما دسترسی پیدا کنید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe.post. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند (تابع اندازه سند خودکار var. CreateElement (‘a’)؛ origin.href = e.origin؛ // اگر ‘tcprotectedembed.com’ مبدا پیام را بررسی کنید! = = بررسی کنید که پیام در قالبی است که انتظار داریم اگر (‘object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ switch (e.data) .msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘ : var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%”؛ (iframe && ” === iframe.height ) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ بازگشت؛ پیش‌فرض: بازگشت؛}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window. addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState === ‘completed’) {func.apply (); / * بی نهایت اسکرول compat * /} e lse if (document.addEventListener) (document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();