منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • VC Lotti Siniscalco کارهایی را که باید در Pitch Deck Teardown در TC Early Stage انجام دهید و چه کارهایی را نباید انجام دهید به اشتراک می گذارد.

VC Lotti Siniscalco کارهایی را که باید در Pitch Deck Teardown در TC Early Stage انجام دهید و چه کارهایی را نباید انجام دهید به اشتراک می گذارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
VC Lotti Siniscalco کارهایی را که باید در Pitch Deck Teardown در TC Early Stage انجام دهید و چه کارهایی را نباید انجام دهید به اشتراک می گذارد.

لحن کامل، توانایی خواننده برای تولید هر نت موسیقی بدون لحن مرجع، نادر است – از هر 10000 نفر فقط 1 تا 5 نفر آن را دارند. اگرچه شانس شما برای ایجاد یک تست عالی که علاقه VC مورد نظر را جلب کند چندان وحشتناک نیست، اما دقیقاً به نفع شما نیست.

سرمایه خطرپذیر رکوردها را شکست در سراسر جهان در سه ماهه چهارم سال 2021 تعداد استارت آپ هایی که به دنبال تامین مالی هستند به طور سالانه 33 درصد افزایش یافته است زمان صرف شده توسط سرمایه گذاران برای بررسی تست های فردی به پایین ترین سطح خود در تمام دوران رسیده است: 2 دقیقه و 28 ثانیه. این میزان نسبت به سال قبل 12 درصد کاهش داشته است.

وقتی رقابت بر سر زمان و توجه سرمایه گذار بسیار شدید است، باید خود را برجسته کنید. این قدرتمندترین ابزاری است که شما برای متقاعد کردن سرمایه گذاران دارید که باید یک جلسه را برنامه ریزی کنند تا درباره شما، محصول و شرکت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

راه رسیدن به تست زمین عالی با بازنگری های بی شماری هموار شده است و منبع بازخورد سازنده و متخصص می تواند ارزشمند باشد. به همین دلیل است که ما با هیجان اعلام می کنیم که Carlotta Loti Siniscalco، شریک Emergence Capital، یک جلسه تعاملی به نام تخریب زمین که در TechCrunch مرحله اولیه در 14 آوریل

در این جلسه، Siniscalco تست های واقعی در حال انجام ارائه شده توسط اعضای مخاطب را تجزیه و تحلیل و نقد خواهد کرد. او خواهد گفت که کدام عناصر کار می کنند و کدام یک حذف می شوند – و توضیح خواهد داد که چرا در هر دو مورد.

Siniscalco اولین شریک زن در Emergence Capital است و او این جایزه را در نتیجه تأثیر برجسته ای که بر شرکت، تیم و مجموعه شرکت های EC داشته است، به دست آورد. این شرکت در شرکت‌های نرم‌افزار سازمانی در مراحل اولیه سرمایه‌گذاری می‌کند و مجموعه آن شامل Convex، High Alpha، Oyster، Talent Hack و Whistic است.

قبل از پیوستن به Emergence، Siniscalco برای Advent International، یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی بزرگ جهانی، به عنوان سرمایه گذار در خدمات مالی و شرکت های فناوری مالی، و همچنین به عنوان ناظر در هیئت مدیره Transunion کار می کرد.

فعالیت اولیه او، که به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری در گلدمن ساکس آغاز شد، شامل اقامت در گروه BizOps در Nerdwallet و به عنوان یک سرمایه گذار در مراحل اولیه در Ribbit Capital، یک شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر فین تک بود.

عرشه فقط یک وظیفه دارد: برگزاری جلسه. این نقطه ورود برای همه چیزهایی است که می خواهید دنبال کنید. از این فرصت برای کشف استفاده کنید زمین از دیدگاه سرمایه گذار. به Lotti Siniscalco بپیوندید و قوانین و قوانین حیاتی برای ساختن زمین عالی را بیاموزید.

TC مرحله اولیه این جلسات زمان زیادی را برای مشارکت، پرسیدن سؤالات، و درک عمیق تر و کارآمدتر از موضوعات و مهارت هایی که برای موفقیت یک استارتاپ ضروری هستند، فراهم می کند. قبل از فروش بلیط موسس 249 دلاری، همین حالا ثبت نام کنید!!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();