منو سایت

Vibes در کنفرانس های کریپتو در میان بازار نزولی پایدار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Vibes در کنفرانس های کریپتو در میان بازار نزولی پایدار است

این ماه سختی برای بازار جهانی ارزهای دیجیتال بوده است. با این حال اعضای جامعه به طور مداوم برای اتصال، یادگیری و مهمانی در چیزی که به نظر می رسد یک چرخه به ظاهر بی پایان از کنفرانس های رمزنگاری است، جمع می شوند.

اما به نظر می رسد که بین همین چند هفته پیش، زمانی که من در کنفرانس مشترک FTX-SALT، کریپتو باهاما شرکت کردم، تا هفته گذشته که هزاران نفر بدون اجازه در وست پالم بیچ برای کنفرانس جمع شدند، حال و هوای کمی تغییر کرده است. میزبانی Bezbankov (و، سلب مسئولیت، کارفرمای سابق من) Blockworks.

خلق و خوی متفاوتی در این رویداد از سوی افرادی که عمیقاً در دنیای رمزنگاری جا افتاده بودند وجود داشت. برخی از حاضران بد بودند، برخی دیگر با چهره‌های شاداب، سرزنده و هیجان‌زده برای دیدار با دیگران در فضا، در حالی که بسیاری از آنها سرشان را در لپ‌تاپ یا با چهره‌های نزدیک تلفن خود قرار داده بودند و سعی می‌کردند در گفتگوهای رمزنگاری کار کنند و ارتباط برقرار کنند. زمستان. اما به طور کلی، بسیاری از شرکت کنندگان نگران بی ثباتی فعلی بازار نبودند.

بر اساس گزارش CoinGecko، ماه گذشته برای بازار کریپتو سخت بوده است، به طوری که ارزش کل بازار آن با کاهش 29 درصدی از 1.9 میلیارد دلار در ماه گذشته به 1.35 میلیارد دلار در 22 می، کاهش یافته است.

تای بلکارد، مدیر محصول آزمایشگاه NFTY، به TechCrunch گفت: «وقتی کنفرانس‌های ارزهای دیجیتال برگزار می‌شوند، هرگز نمی‌دانید که آیا بازار در طول هفته رویدادها خرس‌ها خواهد بود یا گاوها.

به افتخار Permissionless، صحنه اصلی آن با بیش از 2000 نفر پر شد – و اتاق های کوچکتر خرابی که با صدها نفر شلوغ شده بود را فراموش نکنیم – و برای بسیاری از جلسات فقط اتاق ایستاده در دسترس بود. یادم نیست آخرین باری که به کنفرانسی رفتم با اتاق‌هایی پر از شنونده – اما از همان ابتدا، مخاطب از محتوا سیر نمی‌شد.

“این [time] اد سیم، موسس و شریک مدیریتی در Boldstart ventures، به TechCrunch گفت: “این بد است، اما همچنین خوب است که مقداری از کف را از اکوسیستم حذف کنیم.” سازندگان و مؤمنان واقعی در اطراف خواهند ماند و به ساختن ادامه خواهند داد.»

من با تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان صحبت کردم که شغل خود را از دست دادند – یا از اخراج آنها می ترسیدند – و تمام سرمایه گذاری های رمزنگاری آنها پس از TerraUSD (UST) الگوریتمی استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD (UST) و LUNA ارز دیجیتال LUNA بیش از 99 درصد در چند روز سقوط کرد، لرزید و با آنها کل اکوسیستم کریپتو را از بین می برند.

اتفاقی که قرار بود برای بسیاری از حاضران یک رویداد خوشایند باشد، ناگهان برای برخی تبدیل به یک نمایشگاه شغلی شد، زیرا آنها در غرفه‌های حمایت مالی رد می‌شدند، دست می‌دادند و به امید دیدار با کارفرمایان بالقوه گفتگوهای سبکی داشتند.

اشتباه نکنید – همچنین در طول این رویداد سرگرمی زیادی وجود داشت، از پیاده روی های زیادی در بارهای باز تا مهمانی هایی با دعوت به قایق های بادبانی به قیمت 40 میلیون دلار و املاک و مستغلات با میلیون ها دلار. اما به یک معنا، جشن گرفتن با فروپاشی یا نزدیک شدن اقتصاد کریپتو اشتباه به نظر می رسید.