منو سایت

Volopay مستقر در سنگاپور گسترش APAC و MENA را تا 29 میلیون دلار در سری آ تسریع می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Volopay مستقر در سنگاپور گسترش APAC و MENA را تا 29 میلیون دلار در سری آ تسریع می کند.

Volopay، یک استارت‌آپ فین‌تک مستقر در سنگاپور، ۲۹ میلیون دلار از بدهی‌های سری A و تامین مالی سهام جمع‌آوری کرده است زیرا به دنبال گسترش بیشتر جای پای خود در منطقه آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و شمال آفریقا است.

راجیت شاجی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، به TechCrunch گفت تا به امروز، Volopay از زمان آغاز به کار خود در سال 2019 تقریباً 31.4 میلیون دلار جمع آوری کرده است که شامل دور اولیه 2.1 میلیون دلاری در ژانویه گذشته است. مجری ارزیابی را به Volopay ارائه نکرد.

Volopay که توسط Shaji و مدیر ارشد فناوری استارت‌آپ راجش رایکوار تأسیس شده است، می‌خواهد بانکداری تجاری سنتی را مختل کند و به شرکت‌ها مرکز کنترلی برای تمام نیازهای مدیریت مالی آنها بدون دردسر و محدودیت‌های یک بانک سنتی ارائه دهد.

این استارت‌آپ از درآمد سری A برای ساخت فناوری‌های جدیدی استفاده می‌کند که مکمل محصول موجود و بهبود ادغام آن با برنامه‌ریزی منابع شرکتی، مدیریت منابع انسانی و نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری است. علاوه بر این، Volopay به شدت در هر یک از بازارهای جدید خود استخدام خواهد کرد.

پلتفرم Volopay با صدور کارت‌های چند ارزی شرکتی مجازی و/یا با پیش‌پرداخت فیزیکی به ارز محلی آنها (SGD، AUD، INR، IDR، PHP، و غیره) انعطاف‌پذیری را برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارها فراهم می‌کند. معاملات با کارت این پلتفرم همچنین نقل و انتقالات بانکی داخلی و بین المللی را با نرخ ارز پایین و کارمزد تراکنش انجام می دهد.

علاوه بر این، کاربران Volopay به پورتفولیوهای چند ارزی که بیش از 65 ارز اصلی را در بیش از 100 کشور بدون هزینه های ارزی تحمیل شده در پرداخت های بین المللی پشتیبانی می کنند، و نرم افزار مدیریت هزینه که به ردیابی و کنترل تمام هزینه ها در زمان واقعی کمک می کند، دسترسی دارند.

راجیت به TechCrunch گفت: «بسیاری از رقبای ما در سراسر جهان برای ارائه خدمات مالی، ادغام با ارائه‌دهندگان زیرساخت شخص ثالث را انتخاب می‌کنند. “این نوع محصولاتی را که می توانید به مشتریان ارائه دهید محدود می کند. از آنجایی که هر منطقه میزبان ارائه دهندگان شبکه خود است، تقریبا غیرممکن است که یک تجربه مشتری ثابت و لذت بخش برای مشتریان شرکت های جهانی ما که در بخش های مختلف جهان فعالیت می کنند، ارائه دهیم.

راجیت در مصاحبه ای گفت: از زمانی که Volopay وارد بازارهای سنگاپور و استرالیا شد، این استارت آپ به کل منطقه APAC و کشورهای خاورمیانه مانند امارات، عربستان سعودی و مصر نگاه کرده است و چشم انداز رشد در این کشورها بسیار زیاد است. .

شاجی گفت: «از آنجایی که APAC و MENA هر سال چندین شرکت تک شاخ راه اندازی می کنند، این واقعاً موج بزرگی را در مرزهای جهانی ایجاد می کند. تسریع رشد آنها نیازمند یک ابزار مدیریت هزینه موثر است که ساده اما مقیاس پذیر باشد، چیزی که Volopay همیشه برای آن تلاش کرده است.

Volopay قبلاً شاهد افزایش 98 درصدی در ارزش کل پرداخت های خود در ماه بوده است و درآمد آن از دور اولیه تأمین مالی 41 درصد افزایش یافته است. شاجی خاطرنشان کرد، اگرچه او مبنایی را ارائه نکرد. این شرکت همچنین تیم خود را از 20 کارمند به بیش از 150 کارمند افزایش داده است و از ابتدای سال 2021 بیش از 700 مشتری مانند Funding Society، Zipmex، Moneysmart، Smartkarma و Austrionova جمع آوری کرده است.

این رشد امیدوارکننده ای است مانند آنچه که معمولاً سرمایه گذاران جدید را جذب می کند یا حمایت سرمایه گذاران قبلی را تقویت می کند. به عنوان مثال، دور سری A Volopay توسط JAM Fund، یک سرمایه گذار موجود، رهبری شد. این حلقه همچنین شامل Winklevoss Capital Management، Rapyd Ventures، Accial Capital، بنیانگذار Acorns، Jeffrey Krutenden، Access Ventures، Antler Global و VentureSouq بود.

جاستین میتین، بنیانگذار Tinder و JAM Fund، در بیانیه ای گفت: “من از زمان سرمایه گذاری اولیه قبل از راه اندازی، با تیم شگفت انگیز Volopay همکاری نزدیک داشته ام.” “با توجه به رشد شتابان کسب و کار و توانایی تیم برای نوآوری سریع محصول با یک پلت فرم ریلی مقیاس پذیر در حوزه های قضایی متعدد. طبیعی بود که او سه برابر شود و دور سری آ را رهبری کند.»

Volopay مستقر در سنگاپور می خواهد “برکس در آسیای جنوب شرقی” باشد