منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Wagestream، یک برنامه فوق العاده مالی برای کارمندان، 175 میلیون دلار جمع آوری می کند، از یک میلیون کاربر فراتر می رود و ایالات متحده را دو برابر می کند.

Wagestream، یک برنامه فوق العاده مالی برای کارمندان، 175 میلیون دلار جمع آوری می کند، از یک میلیون کاربر فراتر می رود و ایالات متحده را دو برابر می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Wagestream، یک برنامه فوق العاده مالی برای کارمندان، 175 میلیون دلار جمع آوری می کند، از یک میلیون کاربر فراتر می رود و ایالات متحده را دو برابر می کند.

کارگران خط مقدم و کسانی که دستمزد ساعتی دریافت می کنند، با موجی از برنامه های کاربردی که به آنها کمک می کند کار پیدا کنند، کارهایشان را انجام دهند، و با یکدیگر ارتباط بهتری برقرار کنند، به یک هدف اصلی در دنیای تجارت فناوری اطلاعات تبدیل شده اند. در جدیدترین توسعه، یک استارت‌آپ بریتانیایی که در حال ساختن چیزی است که به‌عنوان یک «برنامه فوق‌العاده» مالی به‌طور خاص برای کارمندان و رفاه مالی آن‌ها توصیف می‌کند، دور بودجه‌ای را برای دو برابر کردن استراتژی خود اعلام می‌کند. Wagestream که بیشتر به دلیل همکاری با کارفرمایان برای ارتقای حقوق کارمندان از طریق برنامه شناخته شده است، 175 میلیون دلار جمع آوری کرده است، پولی که برای ادامه افزودن ویژگی های بیشتر به برنامه و ایجاد رونق بزرگ در بازار ایالات متحده استفاده می کند.

پیتر بریفت، مدیر اجرایی، که شرکت را با شرکت پورتمن ویلز (CTO) بنیانگذاری کرد، گفت: “ما در تلاش هستیم تا درد مالی کارگران را کاهش دهیم.” ما در حال ایجاد یک مسیر مثبت برای کارگران خط مقدم هستیم که اکنون می توانند برای اولین بار بین 60000 تا 70000 دلار پس انداز کنند.”

این سری C است و به صورت 60 میلیون دلار دارایی و 115 میلیون دلار بدهی است.

بخشی از سهام توسط Smash Capital مدیریت می شود، وجوه و حساب های مدیریت شده توسط BlackRock. و تامین مالی بدهی از بانک سیلیکون ولی تامین می شود. Wagestream حدود 257 میلیون دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام جمع آوری کرده است و برآورد خود را با این دور اعلام نکرده است. نکته قابل توجه برای ساختار و سقف شرکت – و یکی از راه‌های کلیدی که در آن خود را از ابری که مفهوم اعتباردهندگان حقوق دریافتی در بریتانیا و ایالات متحده را متمایز می‌کند – این است که بر اساس یک منشور اجتماعی ساخته شده است و تا حدی متعلق به آن است. از موسسات خیریه مالی مستقر در بریتانیا و صندوق های تاثیر – به ویژه، بنیاد جوزف راونتری، بارو کادبری تراست، اعتماد فناوری اجتماعی، سرمایه بزرگ جامعهو در نمایشگاه طراحی سرمایه. سایر حامیان دورهای قبلی شامل Village Global، یک VC با تأثیر اجتماعی است که توسط افرادی مانند جف بزوس و بیل گیتس حمایت می شود.

به عنوان معیاری برای چگونگی عملکرد Wagestream، شرکت در حال رشد است. در حال حاضر، بیش از 1 میلیون کارگر با 300 کارفرما در سراسر جهان به برنامه دسترسی دارند. قوی ترین رشد اخیراً در ایالات متحده مشاهده شده است، جایی که 250000 کارمند خرده فروشی، هتل و مراقبت های بهداشتی از طریق کارفرمایان خود به Wagestream دسترسی دارند (معامله با دومی انجام می شود، اما بستگی به خود کارگران دارد که آیا می خواهند از آن استفاده کنند یا خیر. نه). مشتریان شامل نام‌های بزرگی مانند برگر کینگ، پوپیس، کریت و بشکه و دانشگاه شیکاگو هستند.

بازارهای دیگر علاوه بر ایالات متحده و بریتانیا، که Wagestream در حال حاضر در آنها فعال است، شامل اسپانیا و استرالیا هستند.

نکته دردناکی که من با آن سر و کار دارم ساده است: کارگران استخدام شده، تا حدی به دلیل نحوه پرداخت و میزان دستمزدشان، اغلب صرفه جویی در هزینه های دستمزد به حقوق را بسیار چالش برانگیز می دانند.

بخشی از این به دلیل پول هنگفتی است که آنها دارند، اما بخشی از آن به سرعت نحوه پرداخت آنها (هفتگی یا دوهفته‌ای در مقابل ماهانه) و فقط ابزارهای گنجانده شده در دستمزد آنها برای آسان‌تر کردن پس‌انداز و استفاده از پول است. فراتر از زندگی روزمره ایده Wagestream صرفاً ارائه نقدینگی سریع‌تر به این کارگران در صورت نیاز نیست، بلکه این است که آنها را قادر می‌سازد تا از آن پول به روش‌های مختلف استفاده کنند – به عنوان مثال، با کارکردهایی برای سرمایه‌گذاری مقادیر کم در سهام و معرفی کنترل برای پس‌انداز. پول به تدریج به نحوی که عملی ترین معنا را برای این مصرف کنندگان ایجاد کند. همچنین گزینه‌هایی برای مشاوره با مربی مالی وجود دارد، و مانند سایر برنامه‌های کاربردی غیربانکی، Wagestream در حال «یادگیری» در مورد مصرف‌کنندگان برای سفارشی‌سازی پیشنهادات اضافی در مورد امور مالی مصرف‌کننده است.

Wagestream، یک برنامه فوق العاده مالی برای کارمندان، 175 میلیون دلار جمع آوری می کند، از یک میلیون کاربر فراتر می رود و ایالات متحده را دو برابر می کند.

ویلز گفت، آنچه جالب بود این است که کارفرمایان خود بیشتر تمایل دارند با Wagestream کار کنند، زیرا آنها شروع کرده اند به عنوان یک شیرین کننده در هنگام جذب نیرو، و همچنین برای کمک به کاهش اخراج کارکنان، که یک مشکل همیشگی در جهان است. کار مزدی

وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر حدود 12000 شغل در Indeed.com (یک پلت فرم استخدام پرکاربرد در این بخش) فهرست شده است که Wagestream را به عنوان یک مزیت برای کسانی که علاقه مند به درخواست هستند تبلیغ می کنند.

او گفت: «استخدام افراد سخت است و ما در حال تبدیل شدن به یک ذینفع بازداشت و جذب هستیم. “و ما متوجه شدیم که اگر مردم زودتر به پولی که به آنها پرداخت می شود دسترسی داشته باشند، در واقع ساعات بیشتری کار می کنند. این به آنها کمک می کند تا زندگی مالی خود را بهتر برنامه ریزی کنند.”

حرکت به ایالات متحده مجموعه ای از چالش های جدید را برای Wagestream به همراه خواهد داشت، اما همچنین فرصت های بالقوه جدیدی را نیز به همراه خواهد داشت. بریتانیا، جایی که امروزه بیشتر مشتریان خود را دارد، 11 بانک بزرگ دارد و اکثر مردم دارای حساب های بانکی هستند، به ویژه به این دلیل که برای آنها کاملا رایگان است – بدون کارمزد و غیره. – و بسیاری از مردم حقوق خود را مستقیماً در آنجا دارند. این بدان معنی است که Wagestream بر ایجاد یک “برنامه بانکی” برای مصرف کنندگان در بریتانیا تمرکز نکرده است.

از سوی دیگر، ایالات متحده حداقل 4300 بانک دارد و با این حال هنوز جمعیت زیادی از کارمندان “غیر بانکی” و “غیر بانکی” دارد، زیرا در واقع، بسیاری از بانک‌ها مجموعه‌های مختلفی از کارمزدها را دریافت می‌کنند و این امر باعث می‌شود که این کشور یک برای خیلی ها هزینه دارد آنها می خواهند تحمل کنند.

ویلز گفت: “حدود 28 درصد از خدمات نقدینگی چک” به جای دریافت وجه در حساب ها استفاده می کنند. «یعنی حقوق کاغذی و پرداخت 10 تا 12 درصد از حقوق خالص به کسی برای نقد کردن چک. بنابراین محصول پیش پرداخت در نقشه راه ایالات متحده برای ما بسیار بالا است. این به مصرف کنندگان این فرصت را می دهد که از خدمات نقدینگی چک و هزینه های مربوطه انصراف دهند و به طور بالقوه از این تخفیف برای چیز دیگری مانند سرمایه گذاری استفاده کنند.

کووید-19 توجه کارگران خط مقدم را معطوف کرد – افراد اصلی که مجبور بودند در شرایط سخت به کار ادامه دهند در حالی که بسیاری دیگر در دفاتر خانگی مستقر بودند – و قطعاً رتبه آنها با تقریباً 2 میلیارد نفر در سراسر جهان از بین نخواهد رفت. صادقانه بگویم، بسیار خوب است که می بینیم بیشتر برای رفع نیازهای آنها ساخته می شود.

برد توهیگ، شریک مدیر شرکت Smash Capital در بیانیه ای گفت: ترکیب محرومیت مالی و افزایش هزینه های زندگی استرس مالی شدیدی را برای آمریکایی های سختکوش ایجاد کرده است. ما در Wagestream سرمایه گذاری کردیم زیرا تیم او در مورد دنیای کار تجدید نظر کرد و آن را برای میلیون ها نفر در دسترس تر و با ارزش تر کرد.