Withings استایل را با ScanWatch Horizon دو چندان می کند

Withings استایل را با ScanWatch Horizon دو چندان می کند

من تقریباً شش ماه پیش ساعت جدید Withings ScanWatch را امتحان کردم و به این نتیجه رسیدم که این ساعت هوشمند عالی برای افرادی است که سلامت خود را به پوشیدن یک دستگاه کوچک مانند آیفون روی مچ دست خود ترجیح می دهند. امروز، شرکت فرانسوی نسخه ای زیباتر از همان ساعت را معرفی کرد که زبان طراحی را از ساعت های غواصی گذشته گرفته است.

من به عنوان یک غواص مشتاق، همیشه با ساعت های غواصی کمی گیج می شوم. البته، مقاومت 10 بار در برابر آب به این معنی است که می توانید به 100 متر (300 فوت) برسید، که از هر غواصی تفریحی عمیق تر است – اما اگر به این اعماق بروید، خوب است که یک کامپیوتر غواصی واقعی را با هم بگیرید. با این حال، سبک جذاب است. صفحه فلورسنت و قاب چرخشی آن را حتی کمتر شبیه به ساعت هوشمند می کند، که اگر شما نیز مانند من به چنین چیزهایی علاقه مند باشید، یک امتیاز است.

با قیمت 499 دلار، ارزان نیست، اما با مجموعه ای چشمگیر از ویژگی های متمرکز بر سلامت و ظاهر خوب، هنوز هم قیمت مناسبی دارد. این ساعت می تواند تا یک ماه با یک بار شارژ کار کند و می تواند نوار قلب، ضربان قلب و O را نمایش دهد2 حسگرها، ردیابی فعالیت و ردیابی خواب.

Mathieu Letomb، مدیرعامل Withings، گفت: «طراحی لوکس ScanWatch Horizon و ویژگی‌های بهداشتی قوی افزوده‌ای عالی به خط ScanWatch موجود است و ما خوشحالیم که آن را به ایالات متحده می‌آوریم». «دستگاه‌های بهداشتی پیشرفته که علائم حیاتی پیشرفته را نظارت می‌کنند نباید شبیه تجهیزات بیمارستانی باشند. با ScanWatch اصلی، نسخه براق رز گلد و اکنون ScanWatch Horizon، ما یک گزینه سبک برای مطابقت با هر ترجیح مد، موقعیت اجتماعی و بودجه داریم.

موجود در رنگ های آبی و سبز. اعتبار تصویر: بادی

واقعا این ساعت ها امروز با قیمت 499 دلار و با پس زمینه صفحه آبی یا سبز عرضه می شوند.