منو سایت

WorkWhile دیدگاه جدیدی در مورد آنچه کارگران از کار انعطاف پذیر می خواهند دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

بنیانگذار WorkWhile خارا یوستون این تنها در مأموریت خود نیست که کارگران را با کار انعطاف پذیر و قابل اعتماد مرتبط کند. با این حال، جایی که او برجسته می شود، اعتقاد او به این است که بسیاری از بازارهای کار امروزی بر اساس توهم ساخته شده اند.

او به TechCrunch گفت: “من هرگز با این دیدگاه موافق نیستم که آنچه کارگران می خواهند انعطاف پذیری بی نهایت است.” این احتمالاً ناشی از افرادی است که سعی نکرده‌اند با کار پاره وقت بدون دید و تضمین درآمد کافی برای پرداخت قبض خود، اجاره‌بهای خود را بپردازند.»

او افزود: “کارگران به برنامه‌های انعطاف‌پذیر نیاز دارند، آنها انعطاف‌پذیری بی‌پایان نمی‌خواهند” – این ایده که کسی می‌خواهد راننده اوبر باشد و 30 دقیقه رانندگی کند و سپس به مدت سه ساعت در ساحل بنشیند و سپس ده دقیقه بیشتر رانندگی کند، همین است. توهمی که بازار به خودش گفته است.”

فقدان پلتفرمی که به کارگران کمک می‌کند بفهمند چه چیزی به دست می‌آورند و هر چند وقت یک‌بار می‌توانند آن را دریافت کنند، علاقه یوستون را به راه‌اندازی WorkWhile با یکی از بنیان‌گذاران آمل جین برانگیخت. WorkWhile که در سال 2019 تأسیس شد، کارگران ساعتی را با شیفت‌های باز و همچنین مزایایی مانند پرداخت روز بعد، دسترسی به خدمات بهداشت از راه دور و شفافیت پرداخت به یکدیگر متصل می‌کند.

WorkWhile در 13 بازار، از جمله محل استقرار آن، در منطقه خلیج سانفرانسیسکو، و همچنین در لس آنجلس، آتلانتا، میامی، نیوجرسی شمالی، آتلانتا، سیاتل، هیوستون و متروی نیویورک فعال است. رشد، همراه با چشم انداز یوستون، علاقه سرمایه گذاران قابل توجهی را به خود جلب کرده است.

این استارت آپ امروز اعلام کرد که اخیراً 13 میلیون دلار در سری A به رهبری Reach Capital با سرمایه گذاران موجود از جمله Khosla Ventures، F7 Ventures و سرمایه گذاران جدید از جمله Chamaeleon، Position Ventures و Gaingels جمع آوری کرده است.

در نهایت، لحظه قمری WorkWhile این است که می‌تواند بازاری با کارگر چسبنده‌تری بسازد که نه تنها برای شیفت کاری، بلکه برای پشتیبانی و خدمات مداوم (بدون توجه به اینکه هفته کاری آنها چگونه به نظر می‌رسد) به او مراجعه می‌کند. رانر، که توسط آرلان همیلتون تأسیس شد، اخیراً رویکرد مشابهی را راه‌اندازی کرده است: استخدام کارگران پاره وقت، بر حسب تقاضا به عنوان کارمندان W-2 برای ثبات شغلی بیشتر، و سپس پیوند دادن آنها به مشاغل در عملیات فناوری. Bluecrew خدمات مشابهی ارائه می دهد، اما افراد را قبل از اینکه آنها را با نقش هایی در بارمن، مدیریت رویداد، امنیت، ورود داده ها یا پشتیبانی مشتری مرتبط کند، استخدام می کند.

افزایش علاقه به مشاغل پایدار و منعطف ممکن است تا حدی واکنشی به استعفای بزرگ باشد، اما همچنین سیگنال دیگری است که اقتصاد فریلنسری به حدی بالغ شده است که حتی کارگرانی که به دنبال مشاغل غیرمعمول هستند، خواهان حمایت هستند. WorkWhile می‌گوید که در شرکت‌هایی مانند Advance Auto Parts، Ollie’s Bargain Outlet، Good Eggs، Thistle، Edible Arrangements، Dandelion Chocolate و Bassett Furniture، شیفت‌ها را پر کرده است.

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

اعتبار تصویر: WorkWhile

Euston گفت که 80٪ از کارگران در پلت فرم WorkWhile می خواهند بیش از 30 ساعت در هفته کار کنند، در حالی که 60٪ خواهان 40 ساعت یا بیشتر در هفته هستند. ما هرگز از کلمه کنسرت در Workwhile استفاده نمی کنیم. ما نمی خواهیم به عنوان یک پلت فرم کنسرت دیده شویم، “یوستون گفت. ما می خواهیم به عنوان بهترین مکان برای دریافت حقوق ثابت دیده شویم.”

WorkWhile علاوه بر اینکه زمین برای کارگران راحت است، برای استفاده از خدمات خود یک پنی از کارگران دریافت نمی کند. در عوض، او با گرفتن درصدی از شرکت‌هایی که از آن استفاده می‌کنند بر اساس نرخ پرداختی به کارگر، درآمد کسب می‌کند. البته آنچه کارفرمایان در ذهن دارند، وعده نیروی کار قابل اعتمادتر است که به این سرعت تغییر نمی کند.

Euston گفت که این شرکت بر روی یافتن نقاط داده برای نشان دادن “چگونگی احساس مردم در مورد کار” و سپس ایجاد پروفایل هایی در اطراف آن تمرکز دارد. به عنوان مثال، هنگامی که یک کارگر برای اولین بار در WorkWhile آپلود می کند، یک جهت گیری و به دنبال آن یک تست رفتاری می گیرد.

او گفت: «این سخت نیست، اما واقعاً یک آزمایش است که باید دنبال کرد. «ما در مورد نگرش‌ها در محل کار می‌پرسیم، مثلاً چند بار در سال بیمار تماس می‌گیرید و فکر می‌کنید افراد دیگر چند بار در سال تماس می‌گیرند؟» آیا یک کارگر برنامه‌ریزی شده در شیفت شرکت خواهد کرد یا خیر.

چالش در ردیابی نقاط داده از این طریق این است که می تواند به طور نامتناسبی برای افراد نادیده گرفته شده تاریخی یا افراد دارای پیشینه اجتماعی-اقتصادی پایین تر وزن داشته باشد. به هر حال، استارت آپ ها برای افرادی نیستند که به دنبال مشاغل نیمه وقت انعطاف پذیر هستند که بتواند کل گروه ها را از بازار خارج کند. یکی دیگر از نکات جالب داده ها؟ حدود 28 درصد از کارگران ساعتی پلتفرم رمزنگاری خود WorkWhile.

Euston گفت که آنها “عمدا” هیچ سوال جمعیت شناختی در برنامه نمی پرسند و سن را به عنوان عاملی در مدل سازی پیش بینی خود بر اساس دلایل ذکر شده درج نمی کنند. بر اساس نظرسنجی‌های اختیاری کارمندان، WorkWhile می‌گوید 80 درصد از کاربران به عنوان POC شناسایی می‌شوند.

“فلسفه ما در مورد مدل ها این است که به جای جلوگیری از کار کردن افراد، ریسک را مدیریت کنیم. برای مثال، اگر پیش‌بینی کنیم که فردی کمتر از 50 درصد شانس حضور در یک شیفت را دارد، می‌توانیم یک کارگر پشتیبان اضافی بفرستیم تا مطمئن شویم که درخواست مشتری برآورده شده است. اگر مدل ما اشتباه باشد و همه ظاهر شوند، کارگر پشتیبان همچنان حقوق می گیرد، اما از مشتری هزینه ای دریافت نمی شود.

این شرکت می‌گوید هیچ‌کس را از تلاش برای کار کردن محدود نمی‌کند، اما اولین فرصت را برای تغییرات جدید به کسانی که رتبه‌بندی بالاتری دارند، ارائه می‌دهد. “در آینده، ما همچنین قصد داریم برای کسانی که پیش‌بینی می‌کنیم در سر کار با مشکل مواجه شوند، حمایت بیشتری ایجاد کنیم.[…] او گفت: “اگر می دانیم که شما ماشین ندارید، ممکن است بخواهیم گزینه های اشتراک گذاری را در نظر بگیریم.”

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

اعتبار تصویر: WorkWhile