منو سایت

WWDC به عنوان یک رویداد فقط آنلاین، از 6 تا 10 ژوئن باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
WWDC به عنوان یک رویداد فقط آنلاین، از 6 تا 10 ژوئن باز می گردد

اپل امروز صبح تایید کرد که کنفرانس سالانه توسعه دهندگان WWDC به عنوان یک رویداد از 6 تا 10 ژوئن باز خواهد گشت. این سومین نسخه کاملا مجازی این نمایش است که به طور سنتی شخصاً در مرکز همایش مک‌انری در سن خوزه کمک می‌کرد.

این خبر به دنبال اعلام اخیر گوگل مبنی بر اینکه I/O خودش به عنوان یک رویداد ترکیبی در ماه مه بازخواهد گشت – البته با کاهش شدید حضور شخصی. اپل از ابتدای همه‌گیری فقط آنلاین بوده و از آن زمان همه رویدادهای خود را به صورت آنلاین میزبانی کرده است. اگرچه این شرکت فضای محدودی را برای توسعه دهندگان و دانش آموزان برای یک مهمانی بزرگ در Apple Park در کوپرتینو باز می کند.

سوزان پرسکات معاون رئیس جمهور در بیانیه ای گفت: “در هسته خود، WWDC همیشه یک انجمن برای ایجاد شبکه و جامعه بوده است.” «با این روحیه، WWDC22 از توسعه‌دهندگان سراسر جهان دعوت می‌کند تا گرد هم آیند تا به بررسی نحوه اجرای بهترین ایده‌های خود و عبور از مرزهای ممکن بپردازند. ما دوست داریم با توسعه دهندگان خود ارتباط برقرار کنیم و امیدواریم که همه شرکت کنندگان ما با انرژی از تجربه خود بازگردند.”

مانند همیشه، افتتاحیه این رویداد به عنوان سکوی پرتابی برای آخرین نسخه های سیستم عامل های اپل، iOS، iPadOS، macOS، watchOS و tvOS خواهد بود. این رویداد به طور سنتی در بخش سخت افزاری کمی موفقیت آمیز بوده و از دست رفته است، اگرچه بسیاری انتظار دارند که این شرکت حداقل نسخه جدیدی از Mac Pro رویداد را معرفی کند.

در همین حال، بقیه رویداد بر روی پانل های توسعه دهندگان استاندارد برای اکوسیستم های ذکر شده تمرکز خواهد کرد. این نمایش همچنین شامل چالش سوئیفت می شود که دانش آموزان را تشویق می کند تا برنامه هایی را با استفاده از زبان برنامه نویسی توسعه دهند.