Xepelin فین‌تک شیلی می‌خواهد به شرکت‌های LatAm پول پرداخت شود

Xepelin فین‌تک شیلی می‌خواهد به شرکت‌های LatAm پول پرداخت شود

شرکت‌های فین‌تک و سایر نهادها، سوزن پرداخت مصرف‌کننده را به آمریکای لاتین منتقل کرده‌اند، به‌ویژه در طول همه‌گیری جهانی، که مصرف‌کنندگان را با پرداخت‌های دیجیتال راحت‌تر کرده است.

Xepelin مستقر در شیلی قصد دارد همین کار را با پرداخت‌های تجاری از طریق زیرساخت پرداخت SaaS انجام دهد که شامل اطلاعات مالی بلادرنگ، خدمات مالی تعبیه‌شده و مدل‌های داده است که همگی «CFO دیجیتال» این شرکت هستند.

این شرکت در سال گذشته 230 میلیون دلار در یک سری سهام و بدهی به رهبری Kaszek جمع آوری کرد و از آن زمان به مکزیک گسترش یافت و لیست مشتریان خود را بیش از 5 برابر به 15000 دلار افزایش داد و درآمد مکزیک را 60 برابر کرد و محصول جدید خود را منتشر کرد. Xepelin Payments 90 روز پیش، که به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا پرداخت ها به تامین کنندگان را با و بدون بودجه سازماندهی و خودکار کنند.

Xepelin پس از تأسیس در سال 2019 توسط Nicolas de Camino و Sebastian Kreis، کارکنان خود را به بیش از 400 افزایش داده است.

د کامینو به TechCrunch گفت: «این یک بازار بزرگ است، اما هیچ کس روی تجارت خالص متمرکز نیست. شرکت‌های متوسط ​​به منابع بانکی دسترسی دارند، اما حدود 95 درصد بنگاه‌های کوچک و متوسط ​​بدون نظارت هستند. ما معتقدیم که 5 تریلیون دلار پول ذخیره شده وجود دارد که باید باز شود، و ما یک انجمن برای مقابله با آن داریم.

این شرکت در حال حاضر در شیلی و مکزیک در حال دو برابر شدن است، در حالی که به دنبال کشورهای جدیدی برای گسترش است و کارکنان بیشتری استخدام خواهد کرد و محصولات جدید را عرضه خواهد کرد. حمایت از همه اینها از دور جدید بودجه 111 میلیون دلاری سری B – این بار کل سرمایه – به رهبری Avenir و Kaszek است.

اگرچه این دور برای Kazsek دو برابر می شود، Avenir سرمایه گذار جدیدی است که به توده سرمایه می پیوندد. کریس به TechCrunch گفت که Avenir با سرمایه گذاری های دیگر در بازاریابی نوظهور، به دنبال “پلتفرم سودآور بعدی برای پرداخت های B2B در LatAm” است و به Xepelin کمک می کند تا به سطح بعدی برسد.

این دور همچنین شامل PayPal Ventures، Wellington، DST Global، Battery Ventures، MSA Novo، Endeavor Catalyst، FJ Labs، Picus، Amarena، Gunderson، Carlos Garcia، Cathay-Seaya Latam و Gilgamesh بود.

کریس افزود: «ما هنوز هم می‌توانیم در شیلی و مکزیک رشد زیادی داشته باشیم، بنابراین بیشتر شبیه زمانی است که بهترین زمان برای رفتن به کشورهای دیگر LatAm است». ما همچنین می خواهیم مکزیک را ببریم.

موج دوم تحول دیجیتال در آمریکای لاتین