منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • YouTube Music for Wear OS اکنون به کاربران امکان می دهد محتوا را از طریق Wi-Fi و LTE پخش کنند

YouTube Music for Wear OS اکنون به کاربران امکان می دهد محتوا را از طریق Wi-Fi و LTE پخش کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
YouTube Music for Wear OS اکنون به کاربران امکان می دهد محتوا را از طریق Wi-Fi و LTE پخش کنند

گوگل امروز اعلام کرد که اپلیکیشن YouTube Music در Wear OS این امکان را برای کاربران به وجود می‌آورد تا موسیقی را از طریق LTE یا WiFi پخش کنند. این ویژگی جدید به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به دانلود محتوا از قبل، موسیقی جدید را کشف کنند. در یک پست وبلاگ اجتماعی در مورد ویژگی جدید، شرکت آن را به عنوان راهی برای “گوش دادن به لیست های پخش مورد علاقه خود در هر کجا که می روید، حتی زمانی که تلفن شما در اطراف نیست” قرار داده است.

این ویژگی برای اولین بار در رویداد Unpacked سامسونگ در اوایل سال جاری مورد آزار قرار گرفت. کاربران برای دسترسی به پشتیبانی جریان جدید به اشتراک YouTube Music Premium نیاز دارند. Google خاطرنشان می کند که برای استفاده از اتصال سلولی به یک طرح LTE از ارائه دهنده خود نیاز دارید. این شرکت همچنین اشاره می کند که استریم تلفن همراه در iOS پشتیبانی نمی شود.

برای پخش جریانی YouTube Music بدون دستگاه جفت شده در این نزدیکی، می‌توانید YouTube Music را در ساعت خود باز کنید و آهنگ یا لیست پخشی را که می‌خواهید به آن گوش دهید انتخاب کنید. سپس محتوا از طریق پیوند موجود پخش و پخش خواهد شد.

گوگل همچنین یک کاشی جدید YouTube Music را برای Wear OS معرفی کرده است که کاربران می توانند آن را به ساعت خود اضافه کنند. کاشی جدید به کاربران امکان دسترسی سریع به محتوای پخش شده اخیر و رفتن به صفحه “پیش نمایش” برنامه را می دهد.

این شرکت خاطرنشان می کند که مشترکین YouTube Music Premium به بیش از 80 میلیون آهنگ و هزاران لیست پخش در برنامه YouTube Music دسترسی دارند. این برنامه بیان می‌کند که برنامه مستقل به مشترکین YouTube Music Premium اجازه می‌دهد بدون نیاز به داشتن تلفن در نزدیکی، موسیقی را برای گوش دادن بدون تبلیغات دانلود و پخش کنند. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی دانلود هوشمند است که آهنگ‌هایی را که هنگام اتصال به Wi-Fi در ساعت خود دانلود کرده‌اید، تازه می‌کند.