منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • YouTube TV بالاخره پشتیبانی تصویر در تصویر را در iOS اضافه می کند. پشتیبانی از یوتیوب در ماه های آینده انتظار می رود

YouTube TV بالاخره پشتیبانی تصویر در تصویر را در iOS اضافه می کند. پشتیبانی از یوتیوب در ماه های آینده انتظار می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
YouTube TV بالاخره پشتیبانی تصویر در تصویر را در iOS اضافه می کند. پشتیبانی از یوتیوب در ماه های آینده انتظار می رود

YouTube TV با سایر برنامه‌های پخش جریانی، از جمله Netflix، Hulu، HBO Max، Prime Video و غیره همگام شده و در نهایت پشتیبانی از تصویر در تصویر را به دستگاه‌های iOS دارای iOS 15 یا بالاتر اضافه می‌کند. یوتیوب که ابتدا به کاربران آی‌پد با iOS 13 و سپس آیفون iOS 14 در سال 2020 معرفی شد، به آرامی از این ویژگی استاندارد استفاده می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوها را در یک پخش‌کننده کوچک شناور در صفحه اصلی خود پخش کنند و در عین حال بسیاری از آنها را اجرا کنند. وظایف روی دستگاه شما

برای آزمایش عملکرد جدید با سرویس پخش YouTube TV، کاربران ابتدا عنوانی را که می‌خواهند پخش کنند انتخاب می‌کنند، سپس از پایین صفحه به سمت بالا تند بکشند تا حالت تصویر در تصویر فعال شود. در یک توییت توضیح داده شده است این خبر را روز چهارشنبه اعلام کرد. یوتیوب گفت که این ویژگی “آهسته در راه است” بنابراین همه کاربران نمی توانند فوراً این گزینه را ببینند.

کاربران از این که یوتیوب برای پیاده سازی این ویژگی اصلی از قبل زمان زیادی را صرف کرده است، ناامید شده اند. برخی گمانه زنی ها وجود دارد که این تاخیر به دلیل نحوه طراحی پخش کننده یوتیوب iOS برای نمایش و ردیابی تبلیغات است – یکی از جنبه های کلیدی کسب و کار YouTube و برخی دیگر از پخش کننده ها – مانند Netflix و Amazon – نباید با آن دست و پنجه نرم کنند.

با توجه به اینکه یوتیوب مانند سایر برنامه‌های ویدیویی، تنها گزینه Picture-in-Picture (PiP) را اضافه نکرد، بلکه ویژگی آگوست گذشته را با مشترکان Premium به عنوان بخشی از «آزمایش‌های» خود «آزمایش» کرد، این توضیح قابل قبولی به نظر می‌رسد. در یوتیوب. در سال 2020، یوتیوب انتخاب آزمایش‌هایی را برای ویژگی‌های آتی به نام «آزمایش‌ها» به یک مزیت برای مشترکین Premium خود تبدیل کرد. سال گذشته، یوتیوب آزمایش PiP را در برنامه YouTube iOS با مشترکین ایالات متحده آغاز کرد. اکنون طبق وب سایت YouTube Experiments، این آزمایشات ادامه دارد. در سایت امروز، یوتیوب می گوید که آزمایش فعلی تا 8 آوریل در دسترس خواهد بود.

متأسفانه، تاریخ پایان این آزمایش ممکن است به این معنی نباشد که یوتیوب به زودی پشتیبانی PiP را به iOS اضافه خواهد کرد. با اصرار بر اینکه چه زمانی کاربران یوتیوب می‌توانند به این ویژگی دسترسی پیدا کنند، سخنگویی به TechCrunch گفت که این شرکت قصد دارد پشتیبانی PiP را در ماه‌های آینده برای همه کاربران YouTube در iOS – از جمله کاربران رایگان و مشترکین Premium – در «ماه‌های آینده» در دسترس قرار دهد. ” آه