منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Zaraye پاکستان، یک پلت فرم تحویل B2B، 2.1 میلیون دلار از Tiger Global و Zayn جمع آوری می کند.

Zaraye پاکستان، یک پلت فرم تحویل B2B، 2.1 میلیون دلار از Tiger Global و Zayn جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Zaraye پاکستان، یک پلت فرم تحویل B2B، 2.1 میلیون دلار از Tiger Global و Zayn جمع آوری می کند.

بنیانگذاران Zayare می گویند که دریافت مواد خام یک نقطه دردناک بزرگ برای تولیدکنندگان پاکستانی است، زیرا آنها مجبورند چندین تماس تلفنی با تامین کنندگان داشته باشند و در انتظار تعرفه هستند. این استارت آپ که پلتفرمی را راه اندازی می کند که تولیدکنندگان را مستقیماً به تامین کنندگان متصل می کند، امروز اعلام کرد که 2.1 میلیون دلار پیش مالی از Tiger Global و Zayn Capital جمع آوری کرده است. این اولین باری است که تایگر گلوبال قبل از راه اندازی یک استارت آپ پاکستانی سرمایه گذاری می کند. سایر سرمایه گذاران عبارتند از +92 Ventures، Alan Rutledge، Jack Rizvi و کارمندان فعلی و سابق Careem.

این استارت آپ در اواخر سال 2021 توسط طاها اقبال تلی، حشایر جنیر احمدانی و اشانعلی خان که با هم به مدرسه رفتند، تأسیس شد. زارایه علاوه بر مواد اولیه، سرمایه در گردش را نیز در اختیار شرکت های تولیدی قرار می دهد. در حال حاضر با بیش از 300 شریک و تامین کننده در حدود 20 شهر به صنعت نساجی و ساخت و ساز خدمات می دهد.

تلی و خان ​​در شرکت‌های Careem، Swvl و دیگر شرکت‌ها با هم کار می‌کردند، در حالی که خانواده احمدانی در تجارت تولید معمولی کار می‌کردند. بخش تولید پاکستان برای چندین دهه با نوآوری بسیار کمی کار می‌کند و واتس‌اپ تنها تغییر قابل توجه در توسعه فرآیند است. زارای قصد دارد آن را تغییر دهد، “خان گفت.

اپلیکیشن Zaraye

اپلیکیشن Zaraye

مواد این پلتفرم شامل نخ پنبه ای است که مدیر عامل هان گفت TechCrunch بزرگترین ماده خام مورد استفاده برای تولید پارچه های مصرفی نهایی در صنعت نساجی است. برای صنعت ساختمان، زارای سیمان، ماسه، شن و سنگ خرد شده را تهیه می کند. تمرکز این شرکت بر تولیدکنندگان کوچکتر با درآمد سالانه بین 250000 دلار تا 2 میلیون دلار است.

تولیدکنندگان معمولاً مستقیماً با واسطه ها یا تأمین کنندگان تماس می گیرند و منتظر می مانند تا قیمت ها را ارائه دهند. از سوی دیگر، Zaraye با اجازه دادن به تولیدکنندگان برای انتشار نیازهای خود و منتظر پیشنهادات عرضه‌کنندگان، استقلال بیشتری به تولیدکنندگان می‌دهد. برای تامین کنندگان، این بدان معناست که آنها می توانند تقاضای تلفیقی از شبکه خریداران Zaraye را ببینند.

بر اساس داده های گردآوری شده توسط Zaraye از آژانس رتبه بندی اعتباری پاکستان، بخش صنعتی پاکستان با 35 میلیارد دلار مواد خام در سال 20 درصد از اقتصاد این کشور را تشکیل می دهد که 60 تا 65 درصد از کل هزینه ها برای تولیدکنندگان است. حاشیه خالص کوچک

نحوه محاسبه TAM، SAM و SOM در راه اندازی