Zaya Care با پرداخت کنندگان همکاری می کند تا مدل اروپایی مراقبت از مادر را به ایالات متحده بیاورد

Zaya Care با پرداخت کنندگان همکاری می کند تا مدل اروپایی مراقبت از مادر را به ایالات متحده بیاورد

علیرغم این واقعیت که ما بیشتر برای سرانه مراقبت های بهداشتی هزینه می کنیم، ایالات متحده در مرگ و میر مادران پیشرو در جهان ثروتمند است. و نابرابری های سلامت نقش بزرگی ایفا می کند.

Zaya Care، تاسیس شده توسط لئونی رانج، اینجا در ایالات متحده کار می کند، اما از سیستم اروپایی مراقبت از مادر الگوبرداری شده است و می خواهد اوضاع را تغییر دهد. (نتایج مادری اروپایی بهتر از ایالات متحده است.)

در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلاتی که مادران باردار و تازه وارد با آن مواجه هستند این است که مراقبت های پزشک زنان به محض خروج از بیمارستان پس از زایمان به پایان می رسد. و صادقانه بگویم، بسیاری از مراقبت هایی که در دوره پس از زایمان نیاز دارند باید توسط انواع دیگر متخصصان مانند درمانگران کف لگن، ارائه دهندگان سلامت روان پس از زایمان، متخصصان طب سوزنی و دیگران ارائه شود.

متأسفانه اکثر این متخصصان تحت پوشش بیمه گذاران نیستند. و آنهایی که کمبود دارند، در حالی که دیگران می توانند هزینه زیادی داشته باشند. دلیل این امر این است که بسیاری از این متخصصان کارهای کوچک خود را مدیریت می کنند و بار اداری کار با ارائه دهندگان خدمات بیمه برای بازیابی هزینه کمتر زیاد است.

Zaya کار می کند تا این ارائه دهندگان را گروه بندی کند و از طرف آنها با ارائه دهندگان بیمه مذاکره کند، با جنبه اداری کارها برخورد کند و بازپرداخت بهتری دریافت کند.

مدیرعامل استارت آپ رانج در آلمان بزرگ شد، جایی که خواهرش متخصص زنان و زایمان است. او سیستم پزشکی آنجا را دید که کل تجربه بارداری، از لقاح گرفته تا مراقبت پس از زایمان را در بر می گیرد، و ارائه دهندگان خدمات حتی بیمار را در خانه خود ویزیت می کنند.

رسیدگی به مشکل اینجا در ایالات متحده، ساختن یک محصول عالی نبود، اگرچه عملکرد اداری پلت فرم Zaya بسیار مهم است. در عوض، این یک تصمیم توزیع بود، هم از طرف ارائه دهنده و هم از طرف بیمار.

در گفتگوی اخیر با سرمایه گذاری های خویشاوندیکانی ماکوبلااو توضیح داد که برای شرکت های توزیع فناوری سلامت است محصول.

زایا در حال حاضر با Emblem Health، Aetna و United Healthcare همکاری می کند و برای جذب ارائه دهندگان بیمه بیشتر به این پلتفرم تلاش می کند. این پلتفرم در حال حاضر دارای 50 ارائه دهنده قابل مشاهده و قابل دسترسی برای بیماران است که بیش از 500 نفر در انتظار غربالگری و پیوستن به Zaya هستند.

از Runge پرسیدم که آیا شرکت CityBlock زمانی که سعی می‌کند سیستم مراقبت‌های بهداشتی را در محدوده‌های موجود خود تنظیم کند، به عنوان یک رهبر می‌بیند. او توضیح داد که Toyin Ajayi، یکی از بنیانگذاران و رئیس Cityblock، در واقع یک سرمایه گذار در حلقه بوده و در توسعه پلتفرم و محصول مشارکت داشته است.

یکی از بنیانگذاران Cityblock در مورد اینکه چرا یک مدل مراقبت بهداشتی مقرون به صرفه و انسان محور کار می کند بحث می کند.

این استارتاپ اخیراً ۷.۶ میلیون دلار به رهبری Inspired Capital با بازی Story Ventures، Tiger Global، Operator Partners و بنیانگذاران و مدیران Oscar Health، Dispatch Health و Headway جمع آوری کرده است.

Zaya اولین شرکتی نیست که مشکل مراقبت از مادر را تصدیق می کند. مام باکس تلاش می کند مجموعه ای منتخب از محصولات پس از زایمان را برای کمک به مادر در چند هفته اول بهبودی به مادران ارائه دهد. Oula، Poppyseed Health و Oova و البته شرکت های بزرگتری مانند Modern Fertility در این فضا بازی می کنند.

با توجه به اندازه مشکل، به نظر می رسد که به خوبی می تواند یک روستا را بگیرد.

Mombox مجموعه ای منتخب از محصولات پس از تولد است که مادران جدید را در اولویت قرار می دهد