منو سایت

Zoox تیمی را از یک شرکت نوپای چیدن توت فرنگی به نام Strio.AI استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Zoox تیمی را از یک شرکت نوپای چیدن توت فرنگی به نام Strio.AI استخدام می کند

Zoox متعلق به آمازون این هفته اعلام کرد که Strio.AI را خریداری کرده است. شرکت رباتیک مستقر در بوستون در سال 2020 توسط فارغ التحصیلان مؤسسه فناوری ماساچوست برای چیدن و هرس مستقل محصولات توت فرنگی تاسیس شد. او به سرعت در طول بیماری همه گیر شروع به کار کرد و اولین نمونه اولیه خود از سیستم را در حدود شش ماه به مزارع کالیفرنیا و فلوریدا آورد.

اکتساب بیشتر یک خرید برای اجاره است، واقعا. یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Strio Ruijie He به Zoox به عنوان مدیر Perception می پیوندد، در حالی که چهار مهندس ارشد آن در تیم ادغام خواهند شد. این اقدام همچنین باعث شد که Zoox مستقر در Zoox اولین سایت تحقیق و توسعه ساحل شرقی خود را با تیم Strio راه اندازی کند.

Zoox در یک پست وبلاگی گفت: “در طول مکالمه ما با RJ و سایر اعضای تیم Strio.AI، ما دائما تحت تاثیر تجربه فنی، روحیه کارآفرینی و رویکرد آنها برای توسعه سیستم های ادراک پیشرفته قرار گرفتیم.” ما خوشحالیم که از آنها در کشتی استقبال می کنیم زیرا همچنان به اصلاح فناوری خودمختار خود ادامه می دهیم.

این خرید به این معنی است که Strio به جای ادغام کار خود در مواردی مانند درک در برنامه های گسترده تر روباتاکسی Zoox، کار فناوری خود را متوقف خواهد کرد. این اقدام چند هفته پس از آن صورت می گیرد که Bowery Farming ربات های جمع کننده توت فرنگی Traptic را برای ادغام در مزارع داخلی عمودی خود خریداری کرد. مانند Zoox، خرید Bowery عملاً روبات‌های Traptic را از میدان خارج کرد.

عقل متعارف ادعا می‌کند که فرصت‌های زیادی برای رباتیک مستقل در فناوری وجود دارد، اما بسیاری از بازیگران اصلی در این دسته با مشکل پیش‌روی کرده‌اند. ربات های سیب چیدن Abundant نمونه کلیدی دیگری است. اگرچه برای دسته روباتیک به طور کلی، کسب اغلب یک نتیجه محکم است، به خصوص برای شرکت جوانی مانند Strio.

در همین حال، برای Zoox، این به معنای دسترسی به استعدادهای بیشتر و حضور در مرکز تحقیقات رباتیک بوستون است.

مالک جدید Abundant می خواهد ربات چیدن سیب را از طریق تامین مالی گروهی از سهام احیا کند.